šipka Realitní makléř

Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Veronika Michlová | 13.04.2023

S prodejem bytu v Petrohradské jsem byla velmi spokojena. Vše probíhalo hladce, od focení, přes prohlídky, smlouvy a finální prodej. Pana Adama mohu jen doporučit, je profesionální, spolehlivý, dochvilný, flexibilní, příjemný a vstřícný.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Iva a Pavel Kuklovi | 13.07.2022

chtěli bychom vyjádřit spokojenost s profesionálním přístupem pana Lukáše Adama při sjednávání pronájmu bytu. Jednání s potencionálními zájemci včetně finálního klienta a připravenou smlouvou o nájmu byly k naší spokojenosti.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Ing. Ivan Martinča | 02.05.2022

Lukáš Adam pro nás zajišťuje prodej bytů v břevnovské Rezidenci Via Carolina. A nutno dodat, že touto volbou jsme rozhodně nešlápli vedle. Je zodpovědný, spolehlivý a dotahuje věci do konce. Přes své mládí nabízí nejen obchodní zkušenost, ale i aktivní přístup v oslovování klientů a řešení jejich potřeb, podpořený darem skvělé a příjemné komunikace. Pan Adam navíc přichází i s dobrými nápady pro naši marketingovou komunikaci v rámci tohoto projektu.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Dana Chvalovská | 25.04.2022

S průběhem prodeje bytu jsem byla velmi spokojená.  Vše bylo formulováno přehledně a srozumitelně, méně jasná místa mi trpělivě vysvětlil, zapracoval všechny věcné připomínky, které jsem při vytváření potřebných smluv měla. Vše probíhalo hladce a podle předpokládaného scénáře. Peníze na účtu jsem měla 33 dnů po prvním kontaktu.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Alena Svatoňová | 13.05.2021

Se službami pana Adama jsem byla velmi spokojená, prodej a následná koupě bytu v Čelákovicích proběhly rychle, ke spokojenosti všech zúčastněných. Pana Adama mohu doporučit, je spolehlivý, dochvilný, flexibilní, příjemný a vstřícný.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Radka Matthey | 03.05.2021

Koupě bytu v Čelákovicích proběhla dobře. Váš makléř pan Adam fungoval, aktivně komunikoval a poměrně rychle jsme celou záležitost vyřídili. Jsem spokojená.


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Karel Kadlec | 03.05.2021

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat panu Adamovi za jeho angažovanost a nasazení při prodeji bytu v Čelákovicích. Jelikož jsem časově velmi vytížen, oceňuji zejména samostatnost pana makléře. Doporučuji pana Adama každému,kdo hledá samostatného a flexibilního makléře,který je opravdu orientovaný na výsledek .


Lukáš Adam
Realitní makléř senior
Martin Kopecký | 19.11.2020

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Adamovi za asistenci při prodeji domu. Na panu Adamovi oceňuji především jeho flexibilitu a profesionální přístup k prodeji rodinného domu v Lysé nad Labem. Prodej se uskutečňoval v nelehké době během opatření proti pandemii COVID a pan Adam dokázal i přesto zorganizovat veškeré kroky a naplánovat prohlídky tak, aby prodej proběhl hladce a ke spokojenosti mé i kupujících. Celému procesu se věnoval empaticky a pečlivě od jeho počátku až po dokončení všech administrativních záležitostí, které probíhaly dávno po podpisu kupní smlouvy a předání nemovitosti.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–8 z celkem 8 nalezených.