Pronájem kanceláře 220 m2 Lednická, Praha

Užitná plocha: 185 m2 Číslo zakázky: 21553
Název: Pronájem kanceláře 220 m2 Lednická, Praha
Celková cena: 46 572 Kč (Za měsíc)

Nájemné je uvedeno bez DPH, nájemné za garáž / sklad 5.529 Kč bez DPH, parkovací místo zámková dlažba 1.500 Kč, parkovací místo štěrkové parkoviště 500 Kč. Měsíční zálohy za služby a energie: záloha za plyn a vodu 4.300 Kč bez DPH, záloha za elektřinu 3.0
poznámka k ceně

Bez poplatků
Adresa: Lednická , Praha
Datum aktualizace: 05.06.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Komerční
Umístění: Klidná část obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne

Pronájem moderního nebytového prostoru v Praze 9, Kyje, který je ideálním místem pro sídlo firmy a kanceláře. Prostory s plochou 185 m2 se nachází v nejvyšším 4. nadzemním podlaží kancelářské budovy z roku 2003 a nabízí také garáž / skladový prostor o ploše 35 m2 v přízemí budovy.

Pokud máte vizi úspěšného podnikání a hledáte vhodné prostory, které se stanou živým centrem vaší firmy, tak pro vás mám skvělou nabídku, kterou byste neměli přehlédnout. Nebytové prostory jsou variabilní a nabízí více možností využití. V prezentaci je patrné aktuální dispoziční rozvržení současným nájemce včetně vybavení těchto prostor. Kanceláře jsou pronajímány jako nevybavené. Pronajměte si výjimečné nebytové prostory v Praze 9 Kyje.

Získáte tak jednoduchý přístup k hlavním dopravním tepnám Prahy. Tento prostor je přizpůsobený pro různé podnikatelské potřeby. Můžete jej využít jako moderní kanceláře nebo sídlo firmy. S jeho všestranností nebudete omezeni ve svých podnikatelských plánech.

Praktické parkování. Nemovitost nabízí vlastní 4 parkovací místa pro vás nebo vaše zákazníky. Ušetříte tak čas a snížíte stres s hledáním parkovacího místa.

Nájemné je uvedeno bez DPH, nájemné za garáž / sklad 5.529 Kč bez DPH, parkovací místo zámková dlažba 1.500 Kč, parkovací místo štěrkové parkoviště 500 Kč. Měsíční zálohy za služby a energie: záloha za plyn a vodu 4.300 Kč bez DPH, záloha za elektřinu 3.000 Kč bez DPH, úklid 150 Kč bez DPH. Kauce / jistota 100.000 Kč + odměna realitní kanceláře.

Nenechte si ujít tuto příležitost. Nejlépe uděláte, když zavoláte. Vysvětlíme si všechny detaily a domluvíme se na prohlídce. Přesvědčit se na vlastní oči je vždy nejlepší. Radim Macháček

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Komerční
Umístění Klidná část obce
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží objektu 4
Číslo podlaží 4
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Silnice, MHD
Plocha užitná 185 m²
Celková plocha 220 m²
Rok výstavby 2003
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky