Prodej zahrady 560 m2, Mladé Buky

Plocha celková: 560 m2 Číslo zakázky: 22580
Název: Prodej zahrady 560 m2, Mladé Buky
Celková cena: 4 450 000 Kč

cena včetně provize cena včetně realitního a právního servisu
poznámka k ceně

Adresa: Mladé Buky
Datum aktualizace: 22.05.2024
Stavba: Garáž
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 560 m²

Hledáte zahradu v zajímavé lokalitě, nebo snad potřebujete garáž?
Pokud hledáte něco takového, mám pro vás nabídku, která uspokojí všechny vaše požadavky a navíc ty garáže jsou tady hned dvě. Navíc zde máte k dispozici malé zázemí se sociálním zařízením, zahrnující toaletu, umyvadlo a sprchu, což poskytuje pohodlí při využívání nemovitosti. Je zde prostor pro parkování dvou automobilů s dostatečným místem pro uskladnění nářadí a vybavení a opět navíc další místnost pro odpočinek a přespání.
Robustní stavba z kvalitních materiálů zajišťující dlouhou životnost a možnost dalšího rozšíření.¨
Celý objekt je připojený elektrickou síť, městský vodovod i kanalizaci.

Vzrostlá zahrada obklopující nemovitost, která poskytuje dostatek zeleně a soukromí. Ideální pro relaxaci nebo zahradničení.

Mladé Buky jsou vyhledávanou lokalitou díky své poloze a výborné dopravní dostupnosti. Blízkost hlavních silnic a veřejné dopravy umožňuje snadný přístup do okolních měst a obcí. Kompletní občanská vybavenost v dosahu. V obci najdete školy, školky, obchody, zdravotnická zařízení, restaurace a další potřebné služby.

Lokalita je ideální pro milovníky sportů po celý rok.
Moderní lyžařské středisko s několika sjezdovkami, vlekem a lanovkou. Vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře. K dispozici je také lyžařská škola a půjčovna vybavení. Golfové hřiště s 18 jamkami, které uspokojí náročné golfisty. Nabízí krásné výhledy na Krkonoše a okolní krajinu. Množství tras pro pěší turistiku a cykloturistiku v krásném prostředí Krkonošského národního parku. Blízkost přírodních památek, lesů a vodních toků, které poskytují možnosti pro relaxaci a aktivní odpočinek.

Tato nemovitost je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické a dobře situované místo v srdci krásné krajiny Krkonoš. Vhodná pro jednotlivce, rodiny i investory, kteří chtějí využít atraktivní polohy a výborné občanské vybavenosti Mladých Buků. Nemovitost lze využít nejen jako garáž, ale i jako sklad, dílnu nebo rekreační objekt s možností pozdějšího rozšíření pro trvalé bydlení.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Stavba Garáž
Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Šířka 8 m
Délka 9 m
Plocha zastavěná 70 m²
Celková plocha 560 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky