Prodej zahrady 2378 m2, Klatovy

Plocha celková: 2378 m2 Číslo zakázky: 22091
Název: Prodej zahrady 2378 m2, Klatovy
Celková cena: 1 430 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Klatovy
Datum aktualizace: 28.04.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 2378 m²

Žijete ve městě, občas vyjedete z města na výlet do přírody, aby jste se nadechli čerstvého vzduch a nabrala sílu, kterou potřebujete ke každodennímu kvaltu dnešního světa. Máte už hodně míst sježděno, už vás nebaví stále stejná místa, která nejsou vaše a toužíte mít kousek vlastní přírody na této malé, velké zemi ?

Tak co takhle rovnou kus lesa a kus sadu, kde bude jen vaše místo, místo pro relax, spojený s přírodou, se zpěvem ptáků.
A hlavně je to kousek od města Klatovy směrem na Horažďovice, u obce Dobrá Voda, kousek od Chlistova. Do Klatov je to 8 km. Za Soběticemi odbočíte doprava na směr Újezdec a budete pokračovat dále po hlavní silnici dokud nenarazíte na odbočku směr Dobrá Voda.

Teď na pozemku najdete vzrotlé listnáče a v sadu jabloně. A ta romantika pod noční oblohou s hvězdami, to už jste možná zapomněli jak vypadá. Věřím, že vaší fantazií pozemek využijete třeba k vybudování malé dřevěné chaty, kde budete mít zázemí pro přespání, útočiště před deštěm. Nebo bydlík v koruně stromů. To by byla nádhera vše sledovat z výšky.
K pozemku vede cesta ve vlastnictví obce, není třeba se obávat přístupu na pozemek.

Jako klenot tohoto pozemku vidím ve vzrostlých dubech, jejichž dříví má nesmírnou hodnotu. Nedávno se dražili vzrostlé duby s vydraženou cenou okolo 50.000,-Kč/m3 dřeva. Kdo ví, třeba můžete mít v budoucnu z vlastního lesa dřevo na nábytek nebo na schodiště. Nebo .... ? To už nechám na vás.

Jestli stále přemýšlíte a dokola čtete popis v inzerátu, raděj zavolejte a můžeme si o nabídce popovídat blíže. Nebo vám les rovnou ukážu na místě, aby jste nadechli sílu kouska krásné přírody bez lidí, bez aut, zpěv ptáků, ticho, klid a pohodu.
Budu se na vás těšit, na lidi, co mají rádi přírodu.

Celková plocha 2378 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky