Prodej stavebního pozemku 902 m2 Jaroměřice nad Rokytnou

Plocha celková: 902 m2 Číslo zakázky: 20459
Název: Prodej stavebního pozemku 902 m2 Jaroměřice nad Rokytnou
Celková cena: 1 050 000 Kč
Adresa: Jaroměřice nad Rokytnou
Datum aktualizace: 13.04.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 902 m²

Máte vizi svého vlastního domova? Nabízíme Vám skvělou příležitost uskutečnit svůj sen! Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 902 m2, nacházející se v malebné obci Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice.

Pozemek je ideálně situován v klidné lokalitě obce Popovice, která je známá svou přátelskou atmosférou a pohodovým životním stylem. Je zde naprostý klid a výhodou je také blízkost k důležitým městům a infrastruktuře, což zajišťuje pohodlnou dostupnost ke všem potřebným službám a možnostem zábavy.

Sítě jsou na hranici pozemku (elektřina, voda, odpady).

Pokud máte zájem o tento stavební pozemek a chcete si zrealizovat svůj vlastní domov snů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace, provedeme Vás prohlídkou pozemku a pomůžeme Vám s celým procesem nákupu. Toto je vaše příležitost vytvořit si svůj ideální domov v malebném prostředí obce Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice.

MOŽNOST KOUPĚ VEDLEJŠÍHO POZEMKU, KTERÝ TAKÉ MÁME V NABÍDCE

Zástavba Obytná
Celková plocha 902 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky