Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej stavebního pozemku 5997 m2 Trutnov

Prodej stavebního pozemku 5997 m2 Trutnov

Plocha celková: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Stavba: -
Zástavba: -
Ochrana: -
Umístění: -
Zdroj vody: -
Celková plocha: -

Dobrý den, pozemek je bohužel již rezervován, Chcete být jako náhradníci ? Zajímavá nabídka pro developery.. Chcete pro své klienty čisté ovzduší, přírodu a klid pro bydlení nebo celoroční rekreaci ? Probíhají jednání se zájemci...

Mám pro Vás pozemek o výměře cca 6000 m2 v hezké, rekreační oblasti – Dolníky vzdálen pár minut autem od centra Trutnova a zároveň kousek od známého přírodního rekreačního areálu Dolce Trutnov – s kouzelnými rybníky i pěknou přírodní scenérií včetně dětských hřišť, tenisových a nohejbalových kurtů, minigolfu, stolního tenisu, restaurace, kiosků, tobogánu, lodiček atd.

Je již zpracován průzkum ke stavebnímu záměru pro výstavbu např. 6 domů – od projektanta Mgr.Hlízy - ve fotodokumentaci je plánek pro výstavbu 6 rodinných domů i s příjezdovou cestou dle současných zákonů. Na vyžádání lze poslat celkovou dokumentaci.
Je na rozhodnutí developera, zda bude investovat pouze do infrastruktury a bude prodávat jen zasíťované pozemky nebo bude uvažovat i s výstavbou domů.
Možnost připojení elektřiny nutno řešit s distribucí ČEZ – v místě je již infrastruktura. Dle hydrogeologického průzkumu bylo definováno více míst pro možnost vybudování studen – na vyžádání lze zaslat. Kanalizaci je třeba řešit lokálně.

Podmínky prostorového uspořádání - koeficient míry zastavění plochy je KZP = 0,30. K pozemku je vedená zpevněná komunikace a k pozemku lze přijet ze dvou stran – je relativně dobře přístupný. Dle územního plánu jsou tyto plochy označené jako Z25 a určené k možné výstavbě rodinných venkovských domů – označení na ÚP= „venkovské (BV)“.

Lokalita a poloha je velice lukrativní, nabízí se zde nevšední rekreace nebo bydlení. Nedaleko jsou i Skiareály - Mladé Buky ,Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. Nebo lze vyrazit i na běžky přímo od Vaší hezké budoucí chalupy. Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout. Pozemek stojí určitě za prohlídku.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky