Prodej stavebního pozemku 5015 m2, Otnice

Plocha celková: 5015 m2 Číslo zakázky: 21697
Název: Prodej stavebního pozemku 5015 m2, Otnice
Info o ceně u RK
Adresa: Otnice
Datum aktualizace: 23.11.2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 5015 m²

Nabízíme pozemky o celkové rozloze 5015 metrů čtverečních, které se nacházejí v klidné části na okraji obce Otnice. Pozemky jsou mírně svažité a jsou označeny v územním plánu jako zastavitelné plochy pro bydlení. Jsou dostupné ze severní i jižní strany po přilehlé obecní komunikaci. Mohou být výbornou investicí, stejně jako i možností získání parcel pro rodinné bydlení, což je i dle územního plánu záměrem obce. Obec Otnice se nachází v dojezdové vzdálenosti dvaceti minut do Brna.
Swiss Life Select a.s. Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.
Pro více informací neváhejte zavolat.

Umístění Okraj obce
Celková plocha 5015 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky