Prodej stavebního pozemku 1547 m2 Dřevěnice

Plocha celková: 1547 m2 Číslo zakázky: 21970
Název: Prodej stavebního pozemku 1547 m2 Dřevěnice
Celková cena: 3 299 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Dřevěnice
Datum aktualizace: 03.01.2024
Stavba: Ostatní
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1547 m²

Vítejte v malebné obci Dřevěnice. V této obci, obklopené krásnými lesy, vám nabízíme jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku určeného k zástavbě. Pokud toužíte po spojení s přírodou a klidném životě, ale zároveň chcete mít vše potřebné v dosahu, je pro vás tento pozemek ke stavbě rodinného domu ideální volbou.

Velikost pozemku je 1547 m2, což vám poskytne dostatek prostoru pro realizaci vašich nápadů a snů.

Atraktivitu pozemku umocňuje zaručený celodenní sluneční svit a také jeho poloha, díky které si budete moci každý den vychutnávat úžasný výhled do okolní krajiny. Z Vaší budoucí terasy se můžete kochat pohledem na blízké město Jičín, ale i vzdálenější Trosky či dokonce liberecký Ještěd.

Příjezd k pozemku je po místní zpevněné komunikaci. Na pozemek je přiveden vodovod a kanalizace, elektřina a plyn jsou na hranici pozemku.

Obec Dřevěnice má strategickou polohu, leží mezi pohádkovým Jičínem a Novou Pakou. Odtud je to již kousek jak do blízkého Českého ráje, tak i do Krkonoš. Do Liberce a Hradce Králové se dostanete za 45 min, do Prahy dojedete za 70 min.

Obec kulturně “žije“, přispělo tomu i to, že se za poslední dobu rozrostla. Přibyly zde mladé rodiny s dětmi a v průběhu roku se zde pravidelně koná nespočet kulturně společenských i sportovních akcí jak pro děti, tak pro dospělé.

Obec Dřevěnice je známá svou bohatou volejbalovou historií, každoročně se zde koná největší volejbalový turnaj v ČR. Je zde i dětské a workoutové hřiště.

V obci je dále penzion s restaurací, školka a škola jsou v okolních obcích. Dopravní obslužnost obce je zajišťována pravidelnými autobusovými linkami.

Pro bližší informace a domluvení prohlídky tohoto velmi zajímavého pozemku mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit na setkání s vámi.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Stavba Ostatní
Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Celková plocha 1547 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky