Prodej rodinného domu 95 m2 Dobrovského, Ústí nad Labem

Užitná plocha: 95 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 20231
Název: Prodej rodinného domu 95 m2 Dobrovského, Ústí nad Labem
Celková cena: 2 799 000 Kč
Adresa: Dobrovského, Ústí nad Labem
Datum aktualizace: 23.01.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění:

Pokud uvažujte o nákupu investiční nemovitosti nebo hledáte dům pro potřeby vlastního vícegeneračního bydlení, tak je tato nemovitosti vhodná právě pro vás. Představuji vám investiční příležitost v klidnější části Ústí nad Labem, Střekov.

Hlavním potenciálem tohoto objektu je možnost vybudovat zde až tři moderní byty. Díky celkové rekonstrukci, která je nevyhnutelná, budete mít jedinečnou příležitost přizpůsobit prostor svým potřebám a představám. Představte si možnost vlastnit tři nově zrekonstruované byty, které budou odpovídat nejenom vašim přáním, ale také potřebám moderního bydlení.

Investice do této nemovitosti vám přináší potenciál finančního zhodnocení, ale také možnost vytvořit prostor dle vašich představ. Můžete se stát tvůrci svého bydlení a vytvořit si domov, který bude ladit s vaším životním stylem nebo připravíte nájemní bydlení, které vám může generovat dlouhodobý profit.

Tento dům také disponuje vlastním pozemkem, který zahrnuje zahradu, poskytující příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Můžete zde vytvořit prostor pro venkovní posezení, zahradní grilování či prostě si užívat soukromí v příjemném prostředí.
Navíc, díky možnosti vjezdu autem přímo na pozemek získáváte pohodlnost a praktičnost v každodenním životě. Možnost vybudování dalšího zázemí domu se jenom nabízí.

Náš tým je vám plně k dispozici, abychom Vám poskytli veškeré potřebné informace a podporu během celého procesu nákupu.

Pokud vás tato investiční příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro další informace a domluvení prohlídky. Rád vám poskytnu veškeré podrobnosti týkající se tohoto bytového domu. Majitel vyhrazuje právo výběru zájemce o tuto nemovitost. Nejvyšší cena za posledních 30 dní, 2999000 Kč. Radim Macháček

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 4
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 50 m²
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 48 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Dlážděná, Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, MHD
Plocha zastavěná 82 m²
Plocha užitná 95 m²
Plocha pozemku 198 m²
Rok výstavby 1935

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky