Prodej rodinného domu 320 m2, Hlavňovice

Užitná plocha: 320 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 20144
Název: Prodej rodinného domu 320 m2, Hlavňovice
Celková cena: 15 500 000 Kč

Původní cena 16.000.000,-Kč
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hlavňovice
Datum aktualizace: 05.04.2024
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Roubenka - to je vůně dřeva. Příjemné bydlení v roubence, která vás vítá už z dálky při příjezdu od Hlavňovic, šumavské lesy a louky v dohledu, klid a pohoda, to najdete v malé vesničce Libětice na sušicku, okres Klatovy. Váš domov bude vonět dřevem po celý život. Ve spuštěné prohlídce není nahrán sklep s kotelnou, kde je také obytný prostor. Na prohlídce vám ho samozřejmě ukážeme.

Roubenka je ve fázi rozestavěnosti. Tu nejtěžší práci máte již hotovou. Vlastní ČOV a vystrojený vrt je do roubenky napojeno a jsou funkční. Dále je vybudovaný kamerový systém, internet, topný systém se třemi zdroji tepla, zakopané akumulační nádrže na vodu. Do celé roubenky je zakoupené osvětlení včetně lampiček v hodnotě 80.000,-Kč a je v ceně nemovitosti. Připraveno je i na fotovoltaiku. Před roubenkou na nádvoří je vybetonovaná základová deska se sítěmi pro budoucí garáž.

Náklady na dokončení roubenky nebudou vysoké. Na dokončení elektriky včetně všech zásuvek a vypínačů a hromosvodů, práce tesaře a topenáře jsou poptány náklady do 500 tis.Kč. Dřevo je připravené na dostavbu a je v ceně nemovitosti.

Roubenka nabízí bezbarierové bydlení v přízemí domu, užitná plocha 115 m2 s vyhřívanou podlahou, se zastřešenou terasou a nádherným výhledem do údolí. S vlastním vchodem do podkroví jsou připraveny dva apartmány 2+1, užitná plocha každého apartmánu 60 m2, s mezonetem pro další lůžka do nejvyšší části srubu a z balkonu se mohou návštěvníci dojímat pohledem na šumavskou krajinu.
Každý apartmán má vlastní vchod ze společné terasy. Maximální kapacita lůžek 2 x 8. A nebo můžete z apartmánů v patře udělat další byt pro svoji rodinu. Apartmány budou vybaveny vlastními elektroměry.
Další prostory, protože roubenka je podsklepená, plocha 100 m2. Zde se ukrývá srdce roubenky. Kotelna se skladem paliva s výměníkovým kotlem na dřevo a dalším kotlem na elektriku, dvě akumulační nádrže, bojler na ohřev vody, koupelna se sprchou a WC, malá kuchyňka, komora, malá dílna. Nemusíte se bát, že budete pracně skládat dřevo do sklepa. Shoz dřeva se provádí z nádvoří roubenky přivezených rovnou z pily, z lesa. Do sklepa je připravena výtahová šachta, aby jste nemuseli běhat po schodech.

Chcete vidět celou stavbu? Zavolejte pro domluvení prohlídky. Ráda vás provedu celou nemovitostí, seznámím vás s technickými věci roubenky a pokusím se zodpovědět otázky, na které jste nenašli odpověď v popisu.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Novostavba
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 80 m²
Lodžie Ano
Plocha lodžie 30 m²
Terasa Ano
Plocha terasy 50 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 100 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 100 m²
Plocha užitná 320 m²
Plocha podlahová 330 m²
Plocha pozemku 2000 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky