Prodej rodinného domu 318 m2, Vystrkov

Užitná plocha: 318 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 20415
Název: Prodej rodinného domu 318 m2, Vystrkov
Celková cena: 3 490 000 Kč
Adresa: Vystrkov
Datum aktualizace: 20.09.2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění:

Jako rytíř v pohádce se musel ke svému zámku probít trním, tak i Vy se zde budete muset trochu zapotit, než tu budete mít Váš nový domov. To ale neznamená, že splnění Vašeho snu je na míle daleko. Naopak, protože práce a náklady k dokončení jsou zohledněny v ceně nemovitosti, tak se Vám zde stává nový domov mnohem dostupnější, než kdyby byl dům již dokončený, nebo jste jej měli od základu stavět i s koupí parcely.
Prodej rozestavěného rodinného domu na Vystrkově u Humpolce, který se nachází pouhé 2 minuty autem od dálnice a hlavního tahu na Pelhřimov je příležitostí, kterou v inzercích jen málokdy najdete. Většinou je buď dům hotový, nebo musíte začít od nuly. To stojí nejen úsilí, ale také mnoho finančních prostředků v podobě parcely, projektu, materiálu, o ceně práce ani nemluvě. Zde mnoho z uvedeného již máte v ceně. Dům stojí na pozemku o velikosti 686 m². Není to však nic pro lenochy, abyste Váš sen naplnili, je třeba dotáhnout rekonstrukci, ať dle projektu, či s úpravami Vám vlastním. Díky tomu ale máte příležitost k vybudování vlastního domova podle Vašich představ.
Nenechte si tuto jedinečnou příležitost protéct mezi prsty a ozvěte se pro více informací, případně rovnou pro domluvení si prohlídky ještě dnes.
Tento jedinečný dům je na dosah Vaší ruky!

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Ve výstavbě
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Půdní vestavba Ano
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Plocha zastavěná 185 m²
Plocha užitná 318 m²
Plocha pozemku 686 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky