Prodej rodinného domu 250 m2, Hlavňovice

Užitná plocha: 250 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 20144
Název: Prodej rodinného domu 250 m2, Hlavňovice
Celková cena: 16 000 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hlavňovice
Datum aktualizace: 01.03.2024
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Roubenka - to je vůně dřeva, příjemné bydlení v roubence, která vás vítá už z dálky při příjezdu od Hlavňovic, šumavské lesy a louky v dohledu, klid a pohoda, žádný lidský soused v blízkosti, to najdete v malé vesničce Libětice na sušicku, okres Klatovy. Váš domov bude vonět dřevem po celý život. Ve spuštěné prohlídce není nahrán sklep s kotelnou a obytným prostorem. Na prohlídce vám ho samozřejmě ukážeme.

Roubenka je ve fázi rozestavěnosti, ale tu nejtěžší práci máte již hotovou. Roubenka nabízí bezbarierové bydlení v přízemí domu se zatřešenou terasou s nádherným výhledem do údolí. S vlastním vchodem do podkroví jsou připraveny dva apartmány 2+1 s mezonetem pro další lůžka do nejvyšší části srubu a z balkonu se mohou návštěvníci dojímat pohledem na šumavskou krajinu. Každý apartmán má vlastní vchod ze společné terasy. Apartmány určitě budou vyhledávané turisty pro rekreační vyžití na Šumavě spojené s příjemným pobytem v nově postavené roubence. Maximální kapacita lůžek 2 x 8. A nebo můžete v patře udělat další byt pro svoji rodinu.

A co navíc vám může roubenka nabídnout ? Další prostory, protože je celá podsklepená. Zde se ukrývá srdce roubenky. Kotelna se skladem paliva s výměníkovým kotlem na dřevo a dalším kotlem na elektriku, bojler na ohřev vody, koupelna se sprchou a WC, malá kuchyňka, komora, dílnička. Nemusíte se bát, že budete pracně skládat dřevo do sklepa. Majitel je praktický a šikovný člověk a vymyslel shoz dřeva z nádvoří roubenky a to i velkých špalků přivezených rovnou z pily, z lesa. Do sklepa je připravena výtahová šachta, aby jste nemuseli běhat po schodech.

Rouebnka sice není dostavěná, ale nový majitel si dodělá vše dle vlastního vkusu. Dřevo je připravené na dostavbu a je v ceně nemovitosti. Okna jsou poptána/rozjednána. Prodávající může přenechat kontakty a zároveň doporučit i další šikovné řemeslníky.
A co dalšího navíc ? Před roubenkou na nádvoří je vybetonovaná základová deska se sítěmi pro budoucí garáž.

Roubenka je dominantou obce Libětice. Má připravený kamerový bezpečnostní systém, internet, je zásobována vodou z vlastního vrtu, zakopané akumulační nádrže na vodu, vlastní DČOV pro likvidaci odpadních vod, elektrika 220V a 380V, roubenka má vlastní elektroměr.

Líbí se vám roubenka ?
Zavolejte pro domluvení prohlídky. Ráda vás provedu celou nemovitostí, seznámím vás s technickými věci roubenky a pokusím se zodpovědět otázky, na které jste nenašli odpověď v popisu.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Novostavba
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 80 m²
Lodžie Ano
Plocha lodžie 30 m²
Terasa Ano
Plocha terasy 50 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 100 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 100 m²
Plocha užitná 250 m²
Plocha pozemku 3000 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky