Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 192 m2, Dušejov

Prodej rodinného domu 192 m2, Dušejov

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Jedinečná příležitost k zakoupení rodinného domu s krásnou zahradou, zděnou kolnou a dvěma skleníky v obci Dušejově. Tento pohodlný a prostorný dům nabízí ideální bydlení pro vaši rodinu a zároveň se nachází na výhodném místě, neboť obec Dušejov stojí u hlavního tahu mezi Jihlavou a Pelhřimovem, kdy v Jihlavě jste autem za jedenáct minut a v Pelhřimově do patnácti minut.
Celý dům je podsklepený. Při vytápění si můžete vybrat mezi kotlem na tuhá paliva a kotlem na plyn. Tato kombinace vytápění Vám v dnešní době dává možnost výrazně ušetřit. Dům je dispozičně tak řešený, že jej lze rozdělit i na dvě bytové jednotky. Třeba v začátcích Vám to může výrazně pomoci s placením hypotéky formou nájemníků, nebo si k sobě můžete vzít i rodiče o které už je třeba se starat a přesto budete mít své soukromí.
Kromě domu můžete využívat krásnou zahradu, která nabízí dostatek místa pro odpočinek a zahradní vyžití, a zděnou kolnu, která poskytuje praktický úložný prostor.
Dušejov je klidná obec s mateřskou i základní školou, a je obklopen krásnou přírodou. Lesy a louky nabízejí výborné možnosti pro výlety a relaxaci. V obci naleznete jak obchod, knihovnu či poštu a tak Vám jsou služby snadno dostupné, což zajišťuje pohodlný život.
Upoutal Vás něčím popis tohoto rodinného domu? Pak mne neváhejte kontaktovat, domluvíme se na prohlídku a sami si ověříte, zda se budete cítit doma.
Tento rodinný dům v Dušejově je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlí a klidný život v krásném prostředí.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky