Prodej rodinného domu 178 m2, Hronov

Užitná plocha: 178 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19858
Název: Prodej rodinného domu 178 m2, Hronov
Celková cena: 3 700 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hronov
Datum aktualizace: 15.07.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce


Možná váš příští domov, možná vaše výhodná investice stojí v půvabné krajině na dotek vrcholů Broumovska, Podorlicka i Krkonoš, kousek od Babiččina údolí a Rozkoše a pár kilometrů od hranic s Polskem. Dům, který si přizpůsobíte rekonstrukcí, najdete v klidné části Velkého Dřevíče u Hronova a Je příležitostí pro bydlení a život v přírodě s možností sklízet plody z vlastní zahrady. Pracovní možnosti jsou v dosahu, nebo můžete pracovat z domu.

Klidná lokalita rovněž vybízí přebudovat samostatně stojící dům na penzion. Rozvinutý turismus v regionu k tomu přímo vybízí, Turistické a cyklistické trasy jsou za humny, rekreační vyžití a rybaření blízko a do Polska jen skok.

Dům má šest místností, koupelnu, prádelnu, dílnu, dvě garáže, dva sklepy. Byl vybudovaný ve 30. letech minulého století a od té doby je upravovaný a udržovaný. Obklopuje jej zahrada v rovině, kde nebudete rušeni a můžete z ní seběhnout k potoku s dostatečně vysokým a tedy bezpečným korytem. Vzrostlé stromy nabádají zahradu členit na odpočinkovou a "pěstitelskou" zónu.

Víte co? Pojďte dál. Vezměte za kliku hlavních dveří a uvítá vás větší hala s dřevěným otevřeným schodištěm do mezipatra a prvního patra, což podtrhuje prvorepublikový charakter vily. Vlevo od vstupní haly je koupelna, vpravo byt 1+1 - kuchyň a prostorný obývací pokoj. Zde se při rekonstrukci nabízí možnost například vybudovat velký komunikační prostor s kuchyňskou zónou a krbem nebo kachlovými kamny. Místnosti jsou orientované na jih a západ, jsou tedy slunné. A to i díky dřevěným třídílným oknům je zde "sluníčko doma".

Do stejně velkého prostoru 1+1 v I. patře vystoupáme po schodech - zastavit se ještě musíme v mezipatře, kde nahlížíme do dvou propojených pokojů, odstíněných od dalšího bydlení. V minulosti sloužily jako pokoje pro hosty. Z mezipatra je přístup na balkon, kde lze vyvětrat peřiny, nebo sušit prádlo. Je orientovaný na jihovýchod a může být vaší příjemnou pozorovatelnou, protože je z něj nádherný výhled do zahrady a na okolní kopce s pasoucími se ovečkami.

Do zahrady je dům průchozí vstupní halou, kudy projdeme i do dalších prostor, původně sloužících jako prádelna a dílna. Zavedu vás i do sklepa a do garáže, která má samozřejmě přistup i zvenku.

V celém domě je funkční ústřední topení s plynovým kotlem a žebrovými radiátory. Rozvody elektřiny a vody jsou původní. Celkem tři komíny dávají příležitost vyrábět teplo v jednotlivých „zónách“ různými způsoby vytápění. Stavba je opatřena břízolitovou fasádou. Střecha je funkční. je pokryta eternitem, na který je položen asfaltový šindel.

V obci je školka, škola, prodejna, pošta, zastávka autobusu a vlaku. Blízké jsou Hronov, Náchod, Česká Skalice. Využít můžete i atraktivity v sousedním Polsku – sport, wellness, příroda a nákupy. Autem do Hradce Králové je 40 minut a do Prahy 110 minut (díky dálnici od Hradce do Jaroměře).

Ráda Vás domem provedu a pomůžeme i s financemi. Těším se na vás.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Ochrana CHKO
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ano
Plocha balkónu 4 m²
Parkování Ano
Plocha parkování 20 m²
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 9 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 30 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Betonová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, MHD
Plocha zastavěná 238 m²
Plocha užitná 178 m²
Plocha podlahová 200 m²
Plocha pozemku 700 m²
Rok výstavby 1935
Rok rekonstrukce 1990
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky