Prodej rodinného domu 174 m2 nám.Sv.Trojice, Choltice

Užitná plocha: 174 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 21848
Název: Prodej rodinného domu 174 m2 nám.Sv.Trojice, Choltice
Celková cena: 3 290 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: nám.Sv.Trojice, Choltice
Datum aktualizace: 19.04.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obchodní a obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Centrum obce

Městys Choltice patří k často vyhledávaným místům pro bydlení. My jsme tu aktuálně pro Vás připravili dům na velmi zajímavém místě, a to přímo u místního zámku s nádherným parkem.

Dům je připraven na nového majitele, který do něj přinese novou energii a pomocí rekonstrukce si tento nový domov upraví přesně podle svých představ. Vstup do domu je přes ,,zimní zahradu´´, ve které jsou 3 veliká okna, díky kterým vidíte na celou zahradu. Na tuto místnost je navázána kuchyň, která je dost prostorná a bude zde radost připravovat své kulinářské produkty. Z chodby se dostaneme do části propojující jak první místnost s kuchyní, tak další 2 větší místnosti, které byl využívány jako obývací pokoj a ložnice. Vedle těchto místností je malé technické zázemí, kde se aktuálně nachází kotel na tuhá paliva a bojler pro ohřev teplé vody. Může zde být dále umístěn např. centrální vysavač, pračka se sušičkou atp. Z chodby je možno dále vstoupit do koupelny, kde je i záchod. Poslední dveře vedou na schodiště do druhého patra domu.
V druhém patře se nachází hned před schodištěm malá chodba, kde může být díky přivedené vodě a odpadu např. kuchyňský kout, či druhé sociální zázemí v podobě druhého záchodu se sprchovým koutem. Vedle chodby je dále samostatná místnost, ze které je možné vstoupit na terasu nad zimní zahradou. Dále se v druhém patře nachází jedna veliká místnost s mezonetovým spaním nad druhou místností. V této veliké místnosti může být třeba Váš vysněný ateliér. Poslední část horního patra je samostatná místnost, která může složit jako dětský pokoj nebo pokoj pro hosty.
Na zahradě u domu můžete posedět a grilovat pod pergolou, která je na pozemku. Zároveň tu je zde spoustu volného místa na zahrádkářské pěstování vlastní zeleniny či ovoce. Můžete i zde parkovat svá vozidla.

Městys Choltice je příjemnou lokalitou, která nabízí jak velmi klidné žití, tak spoustu možností pro sportovní aktivity a díky zámecké oboře možnost relaxace a odpočinku. V obci se nachází stavba raně barokního zámku s rozsáhlou oborou, která je velmi krásně udržovaná místní správou obce. Nádvoří a zámecká obora nabízí několikrát ročně akce jako je pálení čarodějnic, pohádková cesta, vinařské a pivní slavnosti, nebo dětský karneval.
V obci se dále nachází MŠ a ZŠ, knihovna, praktický lékař pro děti a dospělé, lékárna, pošta, benzinová stanice, trafika, 2 obchody potravin, restaurace, cukrárna, květinářství, prodejna textilu, kadeřnictví, kosmetický salon, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna šlapacích kár a koloběžek, přírodní koupaliště, dětské a discgolfové hřiště.

Zveme Vás tímto na prohlídku, kde Vám rádi zodpovíme veškeré další dotazy.
Díky velmi zajímavým možnostem, pro Vás v případě zájmu připravíme návrh hypotečního úvěru přímo na míru.

Na prohlídce se na Vás budou těšit makléři Dušan Knapík a Miloš Sedlák.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obchodní a obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Centrum obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ano
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Plocha sklepa 9 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová, Neupravená
Telekomunikace Telefon, Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 113 m²
Plocha užitná 174 m²
Plocha pozemku 314 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky