Prodej rodinného domu 163 m2, Břežany II

Užitná plocha: 163 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 18659
Název: Prodej rodinného domu 163 m2, Břežany II
Info o ceně u RK
Adresa: Břežany II
Datum aktualizace: 14.06.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Rodinný dům, který byl zkolaudován a nabídne Vám a Vaší rodině dostatek prostoru, přitom jste na dosah Praze. Tak tady jeden takový pro Vás máme, kde budete mile překvapení z prostornosti. Dispozičně je to 5+KK s vlastní garáží pro auto, který Vám poskytne obrovský životní prostor o velikosti 163 m2. Při stavbě byl kladen důraz na preciznost s volbou velmi kvalitních materiálů, na kterých se nešetřilo. Návrh domu s rozdělením na pracovní, společenskou a klidovou část ve dvou patrech, kde nesmím opomenout dvě plně vybavené koupelny i dva oddělené samostatné záchody. Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodovod, pro zalévání plně zrealizované zahrady slouží studna na pozemku. V celém tomhle skvostu je rozvedené podlahové topení, kdy Vám nebude limitovat prostory v místnostech. Myslelo se i na dnešní trendy, kdy je dům připraven s kompletními rozvody pro instalaci fotovoltaické elektrárny k získání energetické nezávislosti i případnému nabíjení elektromobilu.

Obec leží 9 km od hranice Prahy a ve vzdálenosti 2,5 km (možnost i po nové cyklostezce) je vlaková zastávka Rostoklaty (30 min. na Masarykovo nádraží), jezdí v intervalu 3x za hodinu a příjemnou procházkou jste na vlaku za 10 minut. Naleznete zde zcela novou mateřskou školku, potraviny a místní hospůdku pro posezení a trávení příjemných chvílí. Dálnice D11 (sjezd Bříství) je 8km a v Praze jste do 35 minut. U obce se nachází lom Chrástnice, který je významným nalezištěm zkamenělin. Veškerá občanská vybavenost, která Vám bude scházet, najdete v Českém Brodě a Úvalech (6km).

Ideální bydlení pro ty, kteří nechtějí bydlet ve velkoměstě, preferují klid, příjemnou atmosféru a přesto chtějí mít Prahu na dosah.

Říkáte si tohle přesně hledám? Tak na nic nečekejte, zavolejte a sejdeme se zde a domem Vás provedu.

A Jak by to bylo v případě financování koupě? Tady mám pro Vás samozřejmě řešení s mým kolegou finanční specialistou, který Vám zajistí bezkonkurenční možnosti financovaní, které Vás nebudou stát vůbec nic.Brzy na viděnou Váš Petr Revenda

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ano
Parkování Ano
Plocha parkování 15 m²
Terasa Ano
Plocha terasy 20 m²
Sklep Ne
Garáž Ano
Plocha garáží 22 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední elektrické
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Kabelové rozvody
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Plocha zastavěná 105 m²
Plocha užitná 163 m²
Plocha pozemku 411 m²
Plocha zahrady 303 m²
Rok výstavby 2021
Rok kolaudace 2022
Třída energetické náročnosti budovy C - úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky