Prodej pozemku 11001 m2, Rodvínov

Plocha celková: 11001 m2 Číslo zakázky: 20372
Název: Prodej pozemku 11001 m2, Rodvínov
Celková cena: 2 990 000 Kč
Adresa: Rodvínov
Datum aktualizace: 25.03.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 11001 m²

Prodej mírně svažitého pozemku v okrajové části Rodvínova.
Máte-li rádi romány, čtěte dál, v opačném případě, si nenechte proklouznout příležitost mezi prsty a zavolejte pro více informací a případnou prohlídku.

Mám tu jedinečnou příležitost nabídnout Vám prodej mírně svažitého pozemku o rozloze 11001 metrů čtverečních v klidné okrajové části Rodvínova. Tento pozemek nabízí skvělé možnosti pro různé druhy využití.
Hlavní rysy tohoto pozemku zahrnují:
1. Rozloha: S celkovou rozlohou 11001 metrů čtverečních máte dostatek prostoru pro realizaci svých plánů a přání.
2. Mírně svažitý terén: Díky mírnému sklonu terénu může být tento pozemek do budoucna vhodný pro zajímavé projekty s krásným výhledem.
3. Klidné prostředí: Pozemek se nachází v okrajové části Rodvínova, což zaručuje poklidné a tiché prostředí. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a únik od ruchu města.
4. Přírodní krása: Okolní krajinu tvoří úchvatné přírodní scenérie, která nabízí možnosti pro venkovní aktivity a relaxaci. Můžete si užít procházky v přírodě, cyklistiku nebo pikniky s rodinou a přáteli.
5. Perspektiva: S tímto pozemkem máte potenciál pro budoucí rozvoj a investici. Vzhledem k jeho klidné poloze v okrajové části Rodvínova může mít v budoucnu potenciál pro různé druhy projektů, jako je výstavba rekreačního areálu, venkovského turistického zařízení nebo několik rodinných domů, kdy sítě vedou přímo přes pozemek a to po jeho jižní straně, kde jsou doprovázeny i asfaltovou komunikací.
6. Dostupnost služeb: Přestože se jedná o okrajovou část, stále máte dostatečnou dostupnost základních služeb a obchodů v blízkém okolí.
7. Investiční příležitost: Tento pozemek může být atraktivní investicí pro ty, kteří hledají možnosti dlouhodobého zhodnocení svých finančních prostředků. Vzhledem k jeho charakteristikám a perspektivě může nabídnout dobrý výnos na investici. Cena tohoto mírně svažitého pozemku o rozloze 11001 metrů čtverečních je 2.990.000,- Kč.
Tento pozemek je skvělou investiční příležitostí, nezapomeňte, že tato nabídka je omezená, proto neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.

Umístění Okraj obce
Příjezdová komunikace Asfaltová
Celková plocha 11001 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky