Prodej obchodního prostoru 507 m2 Francouzská, Brno

Užitná plocha: 404 m2 Číslo zakázky: 18187
Název: Prodej obchodního prostoru 507 m2 Francouzská, Brno
Info o ceně u RK
Adresa: Francouzská, Brno
Datum aktualizace: 11.07.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba:
Umístění: Centrum obce
Stavba:
Zařízeno:

Ráda Vám představím zajímavou příležitost, která nabízí nepřeberné způsoby využití jak komerčního charakteru, tak i k bydlení.
Nabízené prostory svým uspořádáním mohou poskytnout zázemí pro dva rozdílné provozy, což určitě ocení každý podnikatel či investor. Jaký je důvod, že vše můžete mít v jednom? Je to jednoduché – jedná se o dvě oddělené části v přízemí domu, včetně dvorního traktu, a k tomu ještě patří suterén. Velkou výhodou jsou dva samostatné, přímé vstupy z ulice Francouzské, přičemž pro soukromé účely je možné využít i přístupů z chodby domu.
Aktuálně se celek nabízí v rozestavěném stavu jako pizzerie ve stylovém designu, stačí však jen pár finálních stavebních úprav a lze začít. Nic ale nebrání ani jiným úpravám interiéru dle vlastních potřeb. Pro lepší představu uvádím ve fotogalerii půdorys ve 3D a také návrhy možného využití.
Místnosti v suterénu jsou již upravené a opatřené obklady. Jedna část se dá využít pro zázemí kuchyně nebo wellness, je tu taktéž dokončené sociální zařízení. Zbytek, díky kvelbeným stropům, evokuje myšlenku vinotéky či skladování vín.
Prostory se nachází v bytovém domě s vyšší koncentrací osob v blízkosti křižovatky. Jedná se o lokalitu, která se rychle rozvijí, což může být z pohledu budoucí prosperity velmi zajímavé.

Chcete podnikat ve vlastním nebo hledáte příležitost k investování? Nabízí se provozování restaurace – pizzerie, k tomu vybudovat wellness studio, případně zde lze mít svůj obchod i kanceláře. pro více informací kontaktujte makléře.
Těšíme se na Váš zájem

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Umístění Centrum obce
Počet podlaží objektu 5
Číslo podlaží 1
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Garáž Ne
Plocha užitná 404 m²
Celková plocha 507 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky