Prodej chaty 48 m2, Hradec

Užitná plocha: 48 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 22514
Název: Prodej chaty 48 m2, Hradec
Celková cena: 1 450 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Hradec
Datum aktualizace: 09.05.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Pokud hledáte vlastní místečko pro rekreaci již na toto léto, pak právě Vám nabízíme k prodeji velmi hezkou a udržovanou chatu v krásném a klidném prostředí v Hradci u Stoda v chatové osadě Babylon.

Chata je samostatně stojícím přízemním objektem o zastavěné ploše 60 m². Má betonové základy, její původní část je dřevěná a přístavba z roku 2005 je provedena jako zděná. Nachází se zde veranda, kuchyňka, obytná místnost a koupelna. Ze zadní části je umístěna dílna/sklep a jsou zde dvě samostatné kolny využívané jako dřevník a sklad na kola a zahradní náčiní. Chata má zavedenou elektřinu, vytápěna je krbovými kamny, odkanalizování je do žumpy na vyvážení, voda je k dispozici z vrtané studny a je rozvedena do chaty.

Ta Vám poskytne veškerý potřebný komfort pro rekreaci - splachovací toaletu, sprchový kout s teplou vodou (ohřev bojlerem), pračku, plynový sporák na propanbutan a v neposlední řadě krásný výhled přímo od jídelního stolu. Chata je pečlivě udržovaná a nabízena je plně zařízená včetně veškerého vybavení a náčiní potřebného pro okamžité zahájení letních radovánek.

Chata je postavená na pozemku o výměře 60 m² a tento pozemek je vlastní, pozemek kolem chaty o výměře 242 m² je pronajímán od obce na dobu neurčitou (roční nájemné činí 1.452,-Kč). Na pozemku je postaven také přístřešek na auto a umístěna zmiňovaná studna, která slouží jen pro tuto chatu.

Jedná se o velmi klidnou a krásnou lokalitu s výbornou dostupností do Plzně - 20 min jízdy autem, v obci je zastávka ČD (trasa Plzeň - Domažlice) a autobusové spojení do Stoda. Blízko chaty je řeka Radbuza a nedaleko se nachází i vyhlášený zatopený lom nabízející krásné přírodní koupání. Přímo v Hradci je prodejna potravin Coop a pošta.

Chcete-li nákup nemovitosti realizovat prostřednictvím úvěru jsme připraveni Vám nabídnout individuální plán dle vašich potřeb a možností. Swiss Life Select klientům poskytuje poradenské služby na nejvyšší úrovni v oblasti finančního plánování, investování, správy majetku, finančního zajištění na stáří, pojištění či financování bydlení.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ano
Parkování Ano
Sklep Ano
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Rozvod plynu Individuální
Typ odpadu Jímka
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V
Plocha zastavěná 60 m²
Plocha užitná 48 m²
Plocha pozemku 60 m²
Rok kolaudace 2005

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky