Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 3+1 73 m2 Francouzská, Kroměříž

Prodej bytu 3+1 73 m2 Francouzská, Kroměříž

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Zdařilou rekonstrukcí bytu 3+1 o velikosti 73 m2 vznikla prostorná chodba bytu, která Vás překvapí velkým úložným prostorem, samostatná kuchyně a koupelna spojená s toaletou. Tři pokoje jsou přístupné z chodby a nabízejí tak velké soukromí. V rámci rekonstrukce byty položeny jednotné podlahy, které krásně propojují celý byt.

Dispoziční uspořádání bytu je jen na Vás. Velký pokoj 20 m2 můžete nechat dětem nebo jej využít jako obývací prostor. Druhý pokoj o velikosti 16 m2 má vchod na zasklenou lodžii, kde si můžete vychutnat dobou kávu a nejmenší pokoj Vám nabízí 12 m2.
Pokud hledáte byt který je po hlavní rekonstrukci a nabízí vám možnost seberealizace při zabydlování je tento byt to pravé pro Vás.
Bytový dům prošel revitalizací a nabízí příjemné bydlení.
Byt má výbornou dostupnost do centra Kroměříže, v blízkosti se nachází škola, školka, obchody, parky, dětská hřiště a další vyžití.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám byt ukážu a popřípadě zajistím nejvhodnější možné financování.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky