Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 1+kk 36 m2 Vysočanská, Praha

Prodej bytu 1+kk 36 m2 Vysočanská, Praha

Užitná plocha: - Číslo podlaží:- Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Pokud jste na startu své kariéry a hledáte svoje první vlastní bydlení, pak pro Vás máme zajímavý tip. Zároveň je nabídka vhodná i pro protřelé investory. Byt o dispozici 1+kk a výměře 36 m2 se nachází přímo u stanice metra “C” Střížkov.

Aktuálně je byt pronajatý dlouhodobému a spolehlivému nájemníkovi. Pokud je Vaším zájmem tento byt dále pronajímat, pak by měl tento nájemník zájem pokračovat v nájemním vztahu dále. V bytě je už šestým rokem. V opačném případě se nájemní vztah zruší, s čímž je nájemník seznámen a počítá i s touto variantou.

Byt je situován v prvním patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací. Změn doznaly okna, výtah a společné prostory, bytový dům byl samozřejmě zateplen a také osazen novými lodžiemi. Navíc se pyšní nízkým fondem oprav.

Byt je slunný a jeho velkou výhodou je prostorná lodžie o výměře 7 m2. Ta je orientovaná na jih s výhledem do klidné části se zelení a dětským hřištěm. Pár minut chůze se nachází také velký Park Přátelství. Pro ty, kteří rádi nakupují, je v blízkosti OC Letňany. Na výpadovku D8 to budete mít sotva minutu jízdy.

Byt je v původním stavu, takže kdo má chuť, čas a nápady, může zde provést rekonstrukci podle vlastních představ.

K bytu náleží komora na patře. Základní občanská vybavenost (restaurace, lékárna, obchody a další služby) je dobře dostupná v místě, vchod do metra je přímo u domu. Zde se nachází také autobusová zastávka (bus 177,152,183,166 a další).

Těším se na Vás na prohlídkách.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky