Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Vysočina:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem specifických typu nemovitostí Pelhřimov

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť

Novinka

Pronájem garáže 50 m2 Revoluční, Třešť

Užitná plocha:50 m2

Dvě garáže, každá o dvou garážových stáních k pronájmu jen kousek od centra města. V každé garáži můžete zaparkovat dva své motorové miláčky, a přesto Vám zůstane ještě mnoho místa na uložení nářadí, sportovního vybavení, či pneumatik. Ke každé z garáží jsou k dispozici dva dálkové ovladače na elektrická vrata, takže při parkování nemusíte kvůli odemykání vystupovat. V každé z garáží je k dispozici elektřina a přehled o spotřebě vlastními hodinami, avšak hodiny od distributora jsou jedny, takže náklady na hodiny jsou poloviční - za každou dvojgaráž polovina. Garáže je možné pronajmout dohromady či každou zvlášť, záleží jen, jak velký je Váš vozový park. Měsíční nájemné činí 4.000,- Kč za garáž a záloha na elektřinu 500,- Kč / měsíc. Vratná kauce je ve výši jednoho nájmu a provize RK též ve výši jednoho nájmu +DPH. Potřebujete více informací abyste se mohli snáze rozhodnout? Bez ostychu zavolejte a vše si řekneme, případně se domluvíme na prohlídku.

Více informací

4 000 Kč

Pronájem garáže 21 m2, Třebíč Pronájem garáže 21 m2, Třebíč Pronájem garáže 21 m2, Třebíč Pronájem garáže 21 m2, Třebíč Pronájem garáže 21 m2, Třebíč

Pronájem garáže 21 m2, Třebíč

Užitná plocha:21 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k dlouhodobému pronájmu novostavbu garáže v Třebíči u Nového hřbitova, zavedena zde elektřina, nájem 3 000,- Kč vč. energií + provize RK 4 000,- + vratná kauce k rukám majitele 6 000,- Kč. V případě zájmu mě kontaktujte.

Více informací

3 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.