Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stav objektu:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem komerčních prostor Rokycany

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň

Pronájem komerční nemovitosti 48 m2 Bendova, Plzeň

Užitná plocha:48 m2

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, které jsou aktuálně zařízené pro provoz zubní ordinace, avšak díky své všestrannosti jsou vhodné i pro další podnikatelské aktivity jako je např. kadeřnictví, kosmetický či masážní salon, poradna nebo ordinace s jiným zaměřením. Prostory se nacházejí v činžovním domě v Bendově ulici v širším centru města Plzně a jsou výborně dopravně dostupné. Prostory o výměře 48 m² zahrnují vstupní chodbu, dvě ordinace, čekárnu, 2 x WC a sklad. Vybaveny jsou úložnými prostory, osvětlením a pro Váš klid i zabezpečovacím zařízením Jablotron a mřížemi. S předchozím nájemcem je možná dohoda na odkupu rentgenu s vizualizací, kompresoru a 2 zubařských křesel (není podmínkou pro pronájem). Výhodou je přímý vstup z ulice, což zajišťuje snadný přístup pro vaše klienty. Prostory jsou vytápěny dálkově a také rozvod vody je dálkový, což přispívá k pohodlí a nízkým provozním nákladům. V uplynulém roce se náklady na provoz včetně odběru elektřiny pohybovali kolem velmi příjemných 1.500,-Kč za měsíc. Využití je možné okamžitě, smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. K uvedenému nájemnému bude nájemce hradit 1.560,-Kč zálohu na služby (topení, voda, elektřina spol. prostor). Elektřinu si nájemce převedena na svoji smlouvu. Požadována je vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů a 1x měsíční nájem + DPH je provize pro kancelář.

Více informací

13 500 Kč

Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko

Sleva

Pronájem komerční nemovitosti 2500 m2 Hodousická, Nýrsko

Užitná plocha:180 m2

Hledáte-li k nájmu velké skladovací nebo výrobní prostory s rozsáhlým pozemkem a vlastním vjezdem v Nýrsku, domluvte si prohlídku nemovitosti v Nýrsku poblíž nádraží ČD. Podrobnosti o nájmu domluvíme na prohlídce přímo na místě. Nýrsko od hraničního přechodu Všeruby 18 km. Na dálnici D5, směr Plzeň, dojezd 45 minut.

Více informací

12 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.