Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Pardubický kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem domů Ústí nad Orlicí

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil

Rezervace

Pronájem rodinného domu 160 m2 K Hájovně, Spojil

Užitná plocha:160 m2 Pokojů: 5 a více

Krásné a prostorné bydlení nedaleko Pardubic. V naprostém klidu, bezproblémovým parkováním ve vlastní garáži a pohodou na zahradě. To vše a ještě více nabízí tento dům se čtyřmi neprůchozími místnostmi. Veliké zádveří s botníkem a vestavěnou skříní, ze kterého se dostanete nejen do obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, ale také do koupelny se záchodem, garáže a technické místnosti. Kromě výše zmíněného se v prvním podlaží nachází ještě jeden pokoj. Z něho a obývacího pokoje se dostanete na soukromou zahradu. Druhé podlaží, které Vás překvapí svou velikostí, disponuje třemi pokoji, prádelnou, technickou místností, koupelnou a samostatným záchodem. Jsou tu také dva balkony. Na jeden se dostanete z prádelny a na druhý, který směřuje do zahrady, z jednoho z pokojů. Dům je, dá se říci, plně vybaven. Zůstávat bude i pračka, sušička na prádlo a zmíním ještě sekačku. Součástí pronájmu je totiž také starost o zahradu (sekání). Náklady na bydlení jsou v tuto chvíli ve výši přibližně 10 000 Kč za měsíc. Nový nájemník si energie bude přepisovat na sebe. Teplo a teplou vodu dává kombinovaný plynový kotel. Vytápění je podlahové. Do Spojila, kde se dům nachází, zajíždí MHD (autobus č. 9) a obec je vzdálená cca jeden kilometr od Pardubic. Skládá se kauce ve výši 50 000 Kč a provize realitní kanceláři ve výši 15 000 Kč včetně DPH. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si termín své prohlídky, kde se na Vás budu těšit já, Denisa Havlíková.

Více informací

29 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.