Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Liberecký kraj:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Poloha domu:

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²

šipka Stav objektu:

šipka Počet bytů: od
do

šipka Typ domu:

šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Počet pokojů:

šipka Ostatní:

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem domů Liberec

Přehled Seznam

Řadit od:

Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem

Pronájem rodinného domu 140 m2, Pertoltice pod Ralskem

Užitná plocha:140 m2 Pokojů: 4

Nabízím k pronájmu starší rodinný dům v malebné obci Pertoltice pod Ralskem. Tento dům dříve prošel rekonstrukcí, která mu dodala příjemný interiér. Dům má dispozici 4+1 a nachází se na prostorném pozemku o výměře 1399 m². Pozemek je ideální pro různé zahradní aktivity, relaxaci a posezení s přáteli. Topení v domě zajišťují krbová kamna s výměníkem. Na topnou sezónu je již připraveno dřevo, což vám ušetří starosti s jeho sháněním. Elektřina je účtována formou měsíční zálohy ve výši 4 200 Kč. Odpadní vody jsou řešeny jímkou, která se vyváží dle potřeby, přibližně každé tři měsíce za částku 2 200 Kč. Majitel požaduje jako kauci jeden měsíční nájem a provize realitní kanceláře činí rovněž jeden měsíční nájem. Pertoltice pod Ralskem je klidná obec v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji. Obec je obklopena krásnou přírodou Ralské pahorkatiny, což ji činí ideální pro milovníky turistiky a přírody. Navzdory své poklidné atmosféře je obec dobře dostupná z několika větších měst v okolí. Mimoň je vzdálená pouhé 3 km, stejně tak Noviny pod Ralskem. Další blízká města jsou Bohatice (4 km), Brniště (5 km), Zákupy (6 km) a Stráž pod Ralskem (7 km). Tato dostupnost poskytuje pohodlné spojení do větších měst a zároveň nabízí klid a pohodu venkovského bydlení. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte, realitní makléř Milan Kaňkovský.

Více informací

25 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.