Nabídka nemovitostí

šipka Typ:

šipka Druh nemovitosti:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka Podkategorie:

šipka Lokalita:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Vysočina:

šipka Upřesnění lokality:

šipka Hledat v okolí:

 nezadáno  0,5 km  1 km  5 km  10 km  25 km

šipka

Rozšířené vyhledávání

šipka Užitná plocha: od  m²
do  m²
šipka Cena: od  Kč
do  Kč

šipka Stáří inzerátu:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej specifických typu nemovitostí Pelhřimov

Přehled Seznam

Řadit od:

Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava Prodej garáže 17 m2 Jihlava

Rezervace

Prodej garáže 17 m2 Jihlava

Užitná plocha:17 m2

Mám pro vás jedinečnou nabídku v podobě garáže na Březinkách v Jihlavě umístěnou v garážovém domě. Hlavními výhodami garáže jsou: Elektřina s odpočtovými hodinami s minimálními ročními náklady; Přístup k myčce přímo v garážovém domě, včetně dvojitého jištění uzamčenou garáží a k tomu zabezpečeným celým parkovacím domem. Tato garáž je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí mít své vozidlo v bezpečí a zároveň v komfortním prostředí s moderním vybavením. Případně pro ty, kteří chtějí investovat své peníze do nemovitosti, která nejen že roste na hodnotě, ale generuje i pravidelný příjem v podobě nájmu. Aktuálně má garáž totiž i své dlouholeté, spolehlivé nájemníky, kteří jsou připraveni jak na variantu pokračování nájmu, tak i na variantu vyklizení pro Vašeho motorového člena rodiny. Proto pokud hledáte investici, nabízí tato garáž zhodnocení od prvního dne, kdy bude Vaše, bez dlouhého a nejistého výsledku v podobě nalezení spolehlivých nájemníků. Nečekejte dlouho a zajistěte si své parkování v Jihlavě s veškerými výhodami, které nabízí možná právě Vaše nová garáž. Buďte v bezpečí a pohodlí s naším garážovým domem! Umíte si představit být novými majiteli této garáže? Pokud ano, těším se na Vás na prohlídce, neváhejte tedy a zavolejte si o ni. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

740 000 Kč

Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava

Sleva

Prodej garáže 18 m2 Husova, Jihlava

Užitná plocha:18 m2

Pokud si chcete splnit své přání o garáži v krajském městě Jihlavě a navíc neřešit problém s parkováním svého vozidla nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti v žádané lokalitě, našli jste to pravé... Nabízíme prostornou garáž s výměrou 18 m². Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu. Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Více informací

499 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.