šipka Realitní makléř

Miroslav Maryška
Senior exkluzivní makléř
Krotilová Mária | 17.01.2024

"Chtěla bych tímto způsobem poděkovat společnosti Swiss Life Select Reality s.r.o. a obzvláště jejímu realitnímu makléři panu Miroslavu Maryškovi za pomoc při prodeji bytu. Musím přiznat, že jsem zpočátku měla po přečtení některých článků zveřejněných na internetu z tohoto kroku nesmírné obavy. Ty však díky nadstandardnímu přístupu, vysoké profesionalitě, ochotě a komunikaci pan Maryška velmi rychle rozptýlil. Obzvlášť bych chtěla vyzdvihnout péči, rychlost a porozumění, s jakým se mi pan Maryška věnoval, i jeho přátelský a trpělivý přístup, se kterým mě provedl celým procesem prodeje. Přestože jsem zpočátku byla velmi nedůvěřivý klient, který v předložených listinách kontroloval každou čárku, pro pana Maryšku nic   nebylo problémem, se vším si rychle poradil, a ještě dokázal kolem sebe šířit dobrou náladu.  Výborná spolupráce, mohu maximálně pana Maryšku doporučit, bylo radostí s takovýmto profesionálem, ale i člověkem, který z prodeje udělal příjemnou záležitost, spolupracovat."


Miroslav Maryška
Senior exkluzivní makléř
Krčálovi | 12.02.2018

Dobrý den pane Mašku, moc ráda bych touto cestou poděkovala Vašemu podřízenému, panu Maryškovi, za jeho profesionální a velice lidský přístup. Většina realitních makléřů, s kterými jsme se doposud setkali, působili převážně neprofesionálně a jediné, co je zajímalo, byla jejich nemalá provize. Na panu Maryškovi je vidět, že své práci opravdu rozumí a navíc ho i baví. Dokonce se nám nabídl, že s námi zajde na prohlídku bytu, který nabízela konkurence i přesto, že by jeho provize z prodeje byla nulová. Se vším nám ochotně radil. Strávil s námi dost času- vždy s úsměvem, ikdyž to s námi není plně jednoduché. S manželem jsme trochu náročnější a máme jasnou představu toho, jak by náš nový domov měl vypadat. Jsem proto moc ráda, že nám cestu zkřížil pan Maryška. Věřím, že díky němu, jeho skvělé práci a vaší realitní kanceláři, najdeme to pravé. 
Pan Maryška dělá vaší realitní kanceláři opravdu jen to nejlepší jméno. Já mohu dál jen doporučit a určitě to udělám! Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne.


  • Počet referencí na stránce
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.