Prodej zahrady 280 m2 K Berounce, Hlásná Třebaň

Plocha celková: 280 m2 Číslo zakázky: 20379
Název: Prodej zahrady 280 m2 K Berounce, Hlásná Třebaň
Celková cena: 1 940 000 Kč
Adresa: K Berounce, Hlásná Třebaň
Datum aktualizace: 16.08.2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Místní zdroj
Celková plocha: 280 m²

Ráj přírody nedaleko břehů Berounky! Exkluzivní nabídka – Malebná zahrada v Hlásné Třebani!

Toužíte po svém kousku přírody, kde se můžete uvolnit a cítit blízkost klidné řeky Berounky? A co kdybyste zároveň mohli využít potenciál této zahrady pro nové a vzrušující projekty? Tato nabídka je pro Vás přesně ta správná!

Malebná zahrada v obci Hlásná Třebaň: Zaujme Vás již na první pohled! Tato malebná zahrada se nachází v oblíbené obci Hlásná Třebaň, jen kousek od idylických břehů Berounky. S rozlohou X metrů čtverečních máte dostatek prostoru pro vytvoření Vašeho vlastního ráje, kde se Vaše sny stanou skutečností.

Všechny pohodlí připravena: Co byste rádi měli na své zahradě? Už máte vše na dosah! Praktická studna pro zajištění vody je zde k dispozici spolu s funkční elektrikou, která Vám umožní komfortní užívání této oázy. Navíc, už nemusíte trávit hodiny s přípravou nové zástavby – základová deska je připravená na nové vize a nápady, takže si můžete ušetřit úsilí a začít s plánováním hned teď!

Rozkvetlý zahrady snů: Užijte si krásu rozkvetlých květin a zeleně kolem sebe. Tato zahrada je plná pestré květinové výzdoby a zářivých rostlin, které stačí jen trošku vyčistit a posekat. Vše zdejší Vás bude okouzlovat a přinášet pocit pohody, relaxace a absolutního odpočinku.

Unikátní lokalita Hlásná Třebaň: Jste milovníkem klidné atmosféry a krásy přírody? Hlásná Třebaň je pro Vás jako stvořená! Tato vyhledávaná lokalita nabízí přírodní poklady a je ideálním útočištěm pro ty, kteří touží uniknout z ruchu velkoměsta. Přesto zde budete mít veškeré potřebné služby a vyžití na dosah.
Závěrečná šance!
• Rozloha zahrady: 280m²
• Studna pro vodu
• Funkční elektrika
• Připravená základová deska pro novou výstavbu
• Nádherná květinová výzdoba

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost vlastnit vlastní ráj v malebné obci Hlásná Třebaň! Co nejdříve nás kontaktujte a domluvte si prohlídku.

Naše společnost Vám nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Zdroj vody Místní zdroj
Příjezdová komunikace Asfaltová, Neupravená
Elektřina 230V
Celková plocha 280 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky