Prodej zahrady 1403 m2, Klatovy

Plocha celková: 1403 m2 Číslo zakázky: 22197
Název: Prodej zahrady 1403 m2, Klatovy
Celková cena: 1 650 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Klatovy
Datum aktualizace: 13.06.2024
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 1403 m²

Už nechcete žít ve městě plných lidí, aut a nezdravého prostředí a hledáte zdravé místo k bydlení nebo k rekreačním pobytům, vychovávat a nechat vyrůstat děti uprostřed přírody a přesto blízko města, vidět slunce zapadat za koruny stromů, s nádechem lesní vůně a jedinečnou atmosféru klidu a pohody ?

Kde takové místo najdtete? Od města Klatovy 10 km v obci Habartice, uprostřed luk a lesů, kde místní zemědělci hospodaří ekologicky, nepoužívají k chovu a v zemědělství žádné chemické protředky. Obec Habartice žije i společenským životem. Organizuje se každý rok v květnu pochod pohádkovým lesem, pořádají se maškarní průvody a dobrovolní hasiči mají vlastní hasičskou zbrojnici se společenskou místností, kde se potkávají místní obyvatelé.

Pozemek je oplocený, udržovaný, mírně svažitý jižní svah. K pozemku je příjezdová komunikace ve vlastnictví Města Klatovy. Z pozemku vidíte na hřebeny lesů Přírodního lesa Plánický hřeben, který vám nabízí spousty turistických stezek pro procházky lesní krajinou, potoků a rybníčků.

Pokud máte zájem o vlastnictví tohoto jedinečného kousku přírody, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle a domluvit si prohlídku. Podrobnosti sdělím na prohlídce.

Toto je vaše příležitost zažít krásu přírody každý den. Těším se na setkání s vámi na tomto magickém místě .

Zástavba Venkovská
Umístění Okraj obce
Příjezdová komunikace Neupravená
Doprava Autobus
Celková plocha 1403 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky