Prodej stavebního pozemku 906 m2 Holice

Plocha celková: 906 m2 Číslo zakázky: 21994
Název: Prodej stavebního pozemku 906 m2 Holice
Celková cena: 2 699 000 Kč
Adresa: Holice
Datum aktualizace: 09.01.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 906 m²

Hledáte klidné místo pro Váš vysněný dům? Tak tady je! Stavební pozemek 906 m2 se nachází v Roveňsku , 2 km od Holic v Čechách. Pozemek je rovinatý, podle územního plánu určen výstavbě rodinného domu. Přípojka elektřiny na hranici pozemku, kopaná studna s užitkovou vodou na pozemku, veřejný vodovod se zde bude realizovat v březnu. V případě zájmu lze k pozemku dokoupit dalších100 - 200 m2. Dálnice D35, po které dojedete do Hradce Králové za 20 minut, je 4 km od pozemku. Zaujala Vás tato nabídka? Pak není nic jednoduššího , než zavolat a domluvit se na prohlídce.

Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Více informací u makléřky Vlastimily Bolehovské, která se bude těšit na společnou prohlídku.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Šířka 19 m
Délka 48 m
Celková plocha 906 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky