Prodej stavebního pozemku 848 m2, Pyšely

Plocha celková: 848 m2 Číslo zakázky: 21735
Název: Prodej stavebního pozemku 848 m2, Pyšely
Celková cena: 4 790 000 Kč
Adresa: Pyšely
Datum aktualizace: 11.04.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 848 m²

Víte, co znamená najít své místo na této planetě? Naše nabídka vám může změnit život. Tento pozemek je více než jen parcela … je to šance, je to vaše budoucnost. Když stojíte na tomto pozemku a podíváte se na krásu okolní krajiny, cítíte, že jste doma. To není jen kousek země, to je příběh. Je to místo, kde můžete vytvořit svůj vlastní svět, kde můžete budovat své sny. Chcete stavět rodinný dům, kde budete tvořit společné vzpomínky?
Stavební parcela o výměře 848m2 se nachází v lukrativní lokalitě, v obci Pyšely - Nová Ves. Pozemek je vybaven elektroměrnou kapličkou (osazení elektroměrem v termínu cca 2/24), odpadní vody jsou řešeny jímkou na okraji pozemku (10m3), k dispozici je platné stavební povolení na vrtanou studnu a příjezdovou cestu, na kterou je zároveň i zhotoven projekt k výstavbě. Další možností do budoucna je připojení na městský vodovodní a kanalizační řád, který se nachází přímo u komunikace v těsné blízkosti pozemku.
V Pyšelích je dostupná veškerá občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, obecní úřad, restaurace, pošta, obchody, dětská hřiště, golf. Z města Pyšely je výborná dopravní dostupnost do Prahy, autem i prostřednictvím hromadné dopravy (vlak, autobus). Autem do Prahy (Praha - Chodov) přibližně 20 minut. Vlakové spojení z Pyšel do Praha hl. nádraží 50 min. Dále se potom cca 100 m od pozemku nachází autobusová stanice (Pyšely - Pětihosty - Senohraby - Mirošovice).

Zástavba Obytná
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Typ odpadu Jímka
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Celková plocha 848 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky