Prodej stavebního pozemku 840 m2, Veselí

Plocha celková: 840 m2 Číslo zakázky: 20277
Název: Prodej stavebního pozemku 840 m2, Veselí
Celková cena: 2 089 000 Kč

cena včetně provize, realitního a právního servisu
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Veselí
Datum aktualizace: 15.02.2024
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 840 m²

Pokud hledáte bydlení v příjemném prostředí pohodové vesnice a přitom nedaleko od krajského města, je tato nabídka právě pro vás. Pozemek se nachází na okraji obce Veselí u Přelouče. Na hranici prochází potok, kde si třeba můžete vybudovat jezírko. Malebná vesnička Veselí leží 14 km západně od krajského města Pardubice, 6 km od Čivic (MHD Pardubice) a 6 km východně od města Přelouč. Obyvatelé obce Veselí mohou využívat služeb obecního úřadu, mateřské školy, obchodu a hostince. V obci se dále nachází víceúčelový sportovní areál (bowling, kuželky, tenisový kurt, přírodní divadlo) a dětské hřiště s tobogánem. Krásné koupání v písníkách Mělice-Lohenice s průzračnou vodou je nedaleko. Chráněná přírodní rezervace Zlatý potok v těsné blízkosti.

Nabízený pozemek leží na severním okraji vesnice, nedaleko od lesa. Veškeré IS (dešťová kanalizace, obecní vodovod a plyn) jsou v dosahu pozemku na druhé straně komunikace. Přípojka elektřiny je přímo na hranici pozemku. Podrobnosti vám rádi poskytneme.

Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti a můžete začít stavět. Přijďte se podívat. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zástavba Obytná
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Šířka 22 m
Délka 38 m
Celková plocha 840 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky