Prodej stavebního pozemku 2113 m2 K Údolí, Unhošť

Plocha celková: 2113 m2 Číslo zakázky: 22504
Název: Prodej stavebního pozemku 2113 m2 K Údolí, Unhošť
Celková cena: 10 620 000 Kč
Adresa: K Údolí, Unhošť
Datum aktualizace: 05.05.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 2113 m²

Tento atraktivní pozemek se nachází v letovisku Nouzov, na kraji rozsáhlých křivoklátských lesů 3 km jihozápadně od města Unhošť.
Vzdálen od Prahy je pouhých 15 minut jízdy.
S rozlohou 2113 m² a výhledem do nádherného lesa tento pozemek představuje ideální místo pro kombinaci moderního života a klidného životního prostředí.

Pozemek je mírně svažitý směrem k lesu, což poskytuje perfektní podmínky pro stavbu domu s výhledem na nedotčenou přírodu. Ať už sníte o domě s velkými okny nebo o útulném zákoutí mezi stromy, zde můžete své nápady uskutečnit.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně škol, restaurací, obchodů a zdravotnických služeb. Doprava do centra Prahy je možna autem nebo autobusem.

Na pozemku je již vyhloubená vrtaná studna a připraven je i projekt na stavbu luxusní zděné rezidence s dvojgaráží od společnosti Canaba. Projekt je navržen tak, aby vyhovoval i nejnáročnějším požadavkům.

Přípojky na všechny důležité sítě jsou již přivedeny na hranici pozemku, což usnadňuje budoucí stavbu.

Tato nabídka je výjimečná příležitost pro ty, kteří hledají bydlení s harmonií přírodních a městských prvků v nádherné lokalitě křivoklátských lesů.

Samozřejmostí je i možná realizace prodeje nebo výkupu vaší stávající nemovitosti, tak aby se sen o novém domově mohl stát co nejdříve skutečností.

Přijďte se podívat osobně, rád Vás zde provedu.

Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Silnice
Celková plocha 2113 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky