Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 63 m2 Žiželice

Prodej rodinného domu 63 m2 Žiželice

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Prodej rodinného domu v klidné obci Žiželice.
Máme tu pro vás příležitost stát se majiteli tohoto útulného rodinného domu v srdci středočeského kraje. Tento dům s dispozicí 2+1, který má podlahovou plochu 63m² a dalších 63m² podkroví, je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlí venkovského života. Stav domu je v původním stavu a tak nabízí možnost rekonstrukce dle vašich konkrétních představ. Vytápění domu je zajištěno vafkami nebo ústředním topením na tuhá paliva, což vám umožní si pohodlně vybrat podle vašich potřeb. Ideálním místem pro relaxaci a grilování je přiléhající rovinatá zahrada o rozloze 530m², na které najdeme ovocné stromy a kůlnu. Voda se čerpá ze studny a v současné době se ohřívá lázeňskými kamny. Obec Žiželice má přibližně 1 800 obyvatel a nachází se poblíž dálnice D11. V obci najdeme veškerou občanskou vybavenost jako lékaře, potraviny, mateřskou a základní školu, obecní úřad a poštu.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost prožít pohodu života v rodinném domě, který může být vaším novým domovem. Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky