Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou

Užitná plocha: 200 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 21801
Název: Prodej rodinného domu 200 m2, Bělá nad Radbuzou
Celková cena: 2 100 000 Kč

Původní cena 2.400.000,-Kč. Neplatíte právní servis a provizi RK, je v ceně nemovitosti
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Bělá nad Radbuzou
Datum aktualizace: 05.04.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Polosamota

Na okraji malebné obce Čečín, v podhůří Českého lesa, se rozkládá zapomenutá hospodářská usedlost o rozloze 2 618 m2, která vypráví příběh minulých dob a čeká na svou novou kapitolu. Tato rustikální budova, pohlcená časem, nyní nabízí pohled do minulosti, zároveň však skrývá nekonečný potenciál pro ty, kdo dokážou vidět krásu v rekonstrukci a obnovení.
Pro zvýšení bezpečnosti a ochrany majetku byla na usedlosti nainstalována moderní bezpečnostní opatření. Kamerový systém pečlivě monitoruje okolí. Díky této pokročilé technologii mohou majitelé mít přehled o dění kolem usedlosti a budoucí obyvatele se budou cítit bezpečně ve svém novém domově.

Domov, se sedmi prostornými místnostmi, nese na svých zdech stopy času, ale i vzpomínek na radostné chvíle a pracovní úsilí, které se do něj vložilo. Ústřední topení s kotlem Dakon a radiátory dodávají domu teplo a to i do dvou útulných podkrovních pokojů. Zachovalý krov a prostorná půda zve k objevování historie a pokladů z půdy, zatímco pod kobylou krovu se poskytuje přídavný prostor pro sušení bylin, máku a hub a to bez nákladů na energie.

Na obytnou část navazuje velká maštal s valenou klenbou, místnost, která kdysi svědčila o rušném životě zdejšího hospodářství. Sklípek slouží jako ideální úložiště pro zavařeniny a kyselé zelí, připravené k dlouhým zimním večerům. I když stodola ztratila svou původní formu, její dřevěné trámy slibují nový život v podobě domácího topení, které poskytuje teplou náruč v zimních měsících a odklizením získáte obrovský dvůr, kde najde své místo třeba zahradní altán s letní kuchyní. A k tomu zahrada 1337 m2 s ovocnými stromy při jihozápadní straně domu.

Louka nad domem a nad ní les nabízejí klid a soukromí obyvatelům stavení. K tomu všemu dva zdroje vody – vlastní studna před domem a původní studna v lese, cca 300 metrů od domu. Tato nemovitost je vskutku skvostem pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a touhu po vytvoření vlastního útočiště v srdci českého venkova.
Od stavení jste autem za 13 minut na přechodu Železná s Německem a do 20 minut na dálnice D5, po které frčíte na Plzeň, Prahu nebo na Německo.

Pro ty, kteří hledají nemovitost, kde mohou propojit rustikální kouzlo s vlastní fantazií a zároveň zachránit historické hospodářské stavení, je tato usedlost tou pravou volbou. Každý, kdo si přeje vytvořit vlastní unikátní prostředí a obnovit tradiční venkovskou architekturu, najde v této nemovitosti ideální prostor pro své nápady a kreativitu. Hospodářské stavení nabízí nejen historický půvab, ale i možnost jeho proměny ve funkční a esteticky příjemné prostory, které budou odrážet individualitu a vkus nových majitelů.
Srdečně zveme k zavolání k domluvení prohlídky. Těším se na to, že vám poskytnu bližší pohled na tuto usedlost. Během prohlídky budete mít možnost prozkoumat každý kout tohoto malebného místa a snad najdete inspiraci pro své vlastní venkovské snění a zároveň čerpat dotaci na rekonstrukci z fondu Oprav si dům po babičce.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Polosamota
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Balkón Ano
Plocha balkónu 10 m²
Parkování Ano
Plocha parkování 50 m²
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 10 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 450 m²
Plocha užitná 200 m²
Plocha podlahová 180 m²
Plocha pozemku 2618 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky