Prodej rodinného domu 150 m2, Libčeves

Užitná plocha: 150 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 20417
Název: Prodej rodinného domu 150 m2, Libčeves
Celková cena: 2 399 000 Kč
Adresa: Libčeves
Datum aktualizace: 27.02.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

REZERVACE - Jestliže hledáte prostorný dům vhodný k úpravám s rovinatým pozemkem, který bude umístěn v menší obci a zároveň zde bude možnost dobré dostupnosti na dálnici D8, tak vám mohu představit příležitost investice do domu v centru klidné obce Židovice / Libčeves v okrese Louny. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří chtějí získat starší spíš historický dům, kde budou mít prostor na realizaci svých nápadů a budou si moci vytvořit bydlení podle svého. Možná vás také zajímá dům, kde budete mít prostor pro bydlení i své podnikání.

Dům je postaven z kamenného resp. kombinovaného zdiva a disponuje dvěma podlažími. Velká půda, která se nachází pod sedlovou střechou, dává možnost pro rozšíření domu o další prostor. Díky svým rozměrům a dispozici je tento dům vhodný i pro vícegenerační bydlení, což vytváří skvělou příležitost pro celou rodinu žít pohromadě.

K nemovitosti dále náleží rovinatý pozemek s přilehlou stodolou a další hospodářskou stavbou. To otevírá možnosti pro různé aktivity nebo podnikání. Může zde také vzniknout skvělé místo pro setkávání s přáteli a rodinou.

Dům nyní nabízí celkem pět pokojů, prostornou vstupní chodbu, koupelnu, samostatnou toaletu, kotelnu a skladovou místnost. Tato příležitost poskytuje dostatek možností pro vaši kreativitu a uplatnění vlastních nápadů při řešení interiéru domu.

Obec Židovice / Libčeves je umístěna do klidně oblasti s výborným dopravním spojením na dálnici D8 u Lovosic ve směru Praha / Ústí nad Labem. To zaručuje pohodlnou dostupnost do velkých měst.

Tento dům je ideálním řešením pro velkou rodinu hledající klidné místo k bydlení s možností vytvořit si vlastní útulný domov. Rovněž nabízí mnoho potenciálu pro ty, kteří hledají prostor k podnikání.

Stavební pozemek vyznačený žlutým ohraničením se možné získat za cenu 599.000 Kč.

Pokud vás zajímají další informace, tak se ozvěte, řekneme si všechny detaily a můžeme se dohodnout na termínu prohlídky. Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce o nemovitost. Těším se i na vás. Radim Macháček

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Parkování Ne
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Typ odpadu Jímka
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 140 m²
Plocha užitná 150 m²
Plocha pozemku 933 m²
Rok výstavby 1876

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky