Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 145 m2 Poddubí, Háj ve Slezsku

Prodej rodinného domu 145 m2 Poddubí, Háj ve Slezsku

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Nabízíme k prodeji krásný přízemní zděný rodinný dům typu bungalov v k.ú. Smolkov, obec Háj ve Slezsku, okres Opava, parcela č. 803/2, zatím bez č.pop. Zastavěná plocha je 184 m2, celková užitná plocha je 145 m2. Jedná se o kategorii domu 5 + kk s krytým stáním pro auto. Dům je jednopodlažní a nepodsklepený. Půdorys domu je ve tvaru písmene L. Celkové půdorysné rozměry domu jsou 18,4 x 19,9 m. Dům je zastřešen plochou střechou s kvalitní krytinou z plechu s folií. Nosná konstrukce je z systémové zdivo Porot herm a zateplení z polystyrenu. Okna jsou plastové kvalitní tříkomorové. Dům má podlahové elektrické vytápění. Legenda místností: vstup zádveří 8 m2, technická místnost 5 m2, koupelna 5,9 m2, WC 2m2, chodba 17m2, 2 pokoje 11,55m2 každý, pracovna 13 m2, obývací pokoj s kuchyní 49,5 m2, ložnice 13 m2, koupelna u ložnice 5,5m2 , šatna 3,75 m2, terasa 32,5 m2.
Novostavba se nachází ve skvělé lokalitě, velmi dobrá dostupnost do okolních měst Ostrava a Opava, autem cca 15 minut.
Dům je ve fázi výstavby před dokončením – provedeny vnitřní a vnější omítky, provedena elektroinstalace, provedena revize elektroinstalace.
K dokončení schází – montáž podlahy, obložení koupelny 2x včetně sanitární techniky, montáž dveří včetně obložek, asi polovina plochy sádrokartonové stropy, izolace střechy, montáž elektrokotle (nebo tepelné čerpadlo), montáž vstupních dveří, hlavní přípojka vody a kanalizace k hlavní komunikaci 4 m.
Dům je umístěn na okraji obce Smolkov, na velkém pozemku 1207 m2 plochy.
Jedná se o velký prostorný dům. Je určen pro toho, kdo chce mít kvalitní zděný dům z cihel, kdo si chce podlahovou krytinu a koupelny vybrat dle svého přání, kdo preferuje větší pozemek pro rodinu. V okolí pozemku jsou velké vzrostlé stromy, je zde dobrá návaznost na cyklostezku, krásná příroda, v blízkosti štěrkovna Háj, vynikající dostupnost do Ostravy, Opavy, Hlučína. Uvedená cena je za nemovitost v současném stavu.


PENB B.
Pro bližší informace kontaktujte makléře. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky