Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 100 m2 Lovětínská, Batelov

Prodej rodinného domu 100 m2 Lovětínská, Batelov

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 100 m2 s možností rozšíření obytných částí v půdních prostorách a o dispozici 3+1 s vlastní zahrádkou v malebném městysu Batelov. Dům se nachází nedaleko centra na pozemku o rozloze 312m2. Městys Batelov je vzdálený pouhých 19 km od Jihlavy a 22 km od Pelhřimova. Toto místo Vám poskytne vše potřebné pro pohodlné bydlení. Najdete zde hřiště, restaurace, obchody, zdravotní středisko, čerpací stanici, ale i mateřskou a základní školu. V horkých, slunečných dnech je ideálním místem pro koupání například lom v Horní Cerekvi. Dům je ideální pro celkovou rekonstrukci a připravený na nový nádech. Své čtyřkolové vozidlo bezpečně zaparkujete přímo ve dvoře, na kterém se nachází praktická dílna a menší zahrádka vhodná pro zrození vaší zelené oázy. Tato nemovitost je skutečným plátnem pro vaše nápady.
Nyní máte jedinečnou příležitost vytvořit si domov snů! Nechte svou kreativitu volně proběhnout a začněte budovat nový život v této příjemné lokalitě. Kontaktujte mě co nejdříve a domluvte si prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky