Prodej chaty 90 m2, Mochtín

Užitná plocha: 90 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 20293
Název: Prodej chaty 90 m2, Mochtín
Celková cena: 2 450 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Mochtín
Datum aktualizace: 28.03.2024
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Chata k rekreaci nebo k trvalému bydlení, 7 minut od Klatov, v malé vesničce Srbice u Mochtína, čeká na svého nového majitele. Okolní prostředí lesů a umístění chaty v okrajové části obce, zajištuje klidný pobyt v šumavské přírodě. V obci najdete i dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami.

Chata s podkrovím je podsklepená. Bezbariérovým přístupem vstupujete verandou do 1.NP s kuchyňkou, dvěma pokoji a koupelnou se sprchovým koutem a s WC. Po dřevěném schodišti vystoupáte do podkroví se dvěma pokoji a menším pokojíkem. V přízemí chaty garáž, menší koupelna s vanou, kotelna s kotlem na tuhá paliva a je možnost přeměnit vytápění na plynové topení. Komín je připravený/vyvložkovaný. Další zdroj tepla si můžete zajistit zabudováním krbových kamen v 1.NP.

Do chaty zavedena elektrika, plyn, voda z vlastního vrtu hl.25 m, splaškové vody svedeny do DČOV před domem s odtokem do obecní dešťové kanalizace.

Z chaty máte výhled na zahradu s bazénem, který potřebuje vyměnit folii a můžete dál užívat letních radovánek ve vodě. Pozemek u chaty má rozlohu 598 m2.

Majitel zahradu postupně vyklízí, aby mohl nemovitost předat novému majiteli. Naštípané dřevo na několik zimních sezón se po dohodě s prodávajícím může ponechat jako bonus k prodeji nemovitosti.

Pokud hledáte chatu nebo trvalé bydlení na Šumavě s blízkostí cyklistických stezek, lesů, luk a přeci v blízkosti města, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, zavolejte a domluvte si termín prohlídky. Ráda vás provedu nemovitostí a seznámím s okolím a dalšími možnostmi, jak si přizpůsobit příjemný pobyt nebo bydlení.
Financování je možné i hypotékou a s řešením mohou pomoci naši finanční poradci, kteří umí zajistit i velmi výhodné financování.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 100 m²
Lodžie Ne
Terasa Ano
Plocha terasy 50 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 16 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 18 m²
Bazén Ano
Plocha bazénu 16 m²
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 65 m²
Plocha užitná 90 m²
Plocha podlahová 85 m²
Plocha pozemku 663 m²
Plocha zahrady 598 m²
Rok výstavby 1983

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky