Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej chalupy 150 m2 U Splavu, Nová Paka

Prodej chalupy 150 m2 U Splavu, Nová Paka

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k vlastnictví chalupy k rekonstrukci v malebném okolí Nové Paky, význačnou turistickou oblastí Českého ráje. Tato chalupa o rozloze 120 m², se zahradou, doprovázená stodolou o ploše 50 m², na impozantním pozemku o rozloze 7612 m². Ať už sníte o vlastním venkovském domově, například s chovem koní nebo jen rekreačním útočištěm, tato nemovitost nabízí nekonečné možnosti.

I přes současný stav chalupy je toto místo plné potenciálu. K dispozici máte nejen typickou chalupu s původními rysy, ale také skvělý prostor na venkovský život. Stodola, která je v poměrně dobrém stavu, může sloužit jako místo pro různé aktivity, od skladování až po tvůrčí dílnu.

To, čím toto místo opravdu vyniká, je jeho lokalita. Nová Paka je známá jako východní brána do Geoparku Český ráj a Podkrkonoší. Obklopená malebnou krajinou, tato lokalita nabízí jedinečný spojení klidného venkovského života a možnosti objevovat krásy Českého ráje. Ať už sníte o klidném útočišti daleko od ruchu města nebo o aktivním venkovském životě s chovem koní a zahradničením, tato nemovitost vám nabízí ten správný kus ráje. Přijďte a představte si možnosti, které toto místo nabízí. Vaše venkovská dobrodružství začínají právě tady.

V případě zájmu vám doporučíme financování vaší nové nemovitosti. Díky našemu klientskému servisu vám pomůžeme vyřídit veškeré právní náležitosti. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme podrobnější informace. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky