Plánujete prodat svou nemovitost formou aukce?

Plánujete prodat svou nemovitost formou aukce?

22.09.2021

 

Prodej formou aukce je vhodný u všech nemovitosti, kde se objeví více vážných zájemců a jsou ochotni nabídnout vyšší kupní cenu. Díky aukci máte jistotu, že dosáhnete nejvyšší možné tržní ceny – tedy ceny, kterou jsou zájemci za vaši nemovitost ochotni nabídnout.

 

Jak aukce probíhá?

Vše probíhá v on-line prostředí. Pro každou aukci je vytvořen unikátní odkaz, čímž je vytvořena on-line aukční síň. Odkaz na aukční síň rozesíláme jen těm zájemcům, se kterými jsme se viděli na prohlídce. Díky tomu tak dopředu víme, kdo bude o vaši nemovitost bojovat.

 

Výhody aukce

- dosažení nejvyšší možné tržní ceny

- za úspěšnou aukci nehradíte žádný extra poplatek, ani se s námi nedělíte o podíl z navýšené ceny tak, jako to bývá u konkurence – aukci pro vás zrealizujeme plně na naše náklady

- stránka aukce je jednoduchá a intuitivní – zájemce na první pohled vidí, zda je jeho příhoz nejvyšší

- aukce má klouzavý konec – to znamená, že v případě příhozu v posledních 5 minutách je konec aukce automaticky posunut na 5 minut od posledního příhozu

- na stránce aukce jsou veškeré informace o nemovitosti včetně vzoru závazné dohody o zablokování

- výherce musí uzavřít dohodu o zablokování do 2 pracovních dnů (pokud k němu nedojde, je osloven další zájemce v pořadí)

- jako prodávající máte právo dohodu o zablokování s výhercem neuzavřít, pokud k tomu budete mít vážný důvod

- zájemci neskládají žádnou kauci

 

Pokud vás tato nová služba zaujala a chcete se o ní dozvědět více, kontaktujte nás na e-mailové adrese info@fincentrumreality.com, nebo na bezplatné lince 800 77 55 77.

oddělovač