Prodej zahrady 534 m2, Pasohlávky

Plocha celková: 534 m2 Číslo zakázky: 22646
Název: Prodej zahrady 534 m2, Pasohlávky
Celková cena: 851 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Pasohlávky
Datum aktualizace: 12.06.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 534 m²

Milujete život ve městě, ale občas vám chybí únik od reality? Někam, kde můžete vypnout hlavu, odstřihnout se od světa a užívat si rybaření, zahradničení nebo společnosti svých blízkých?

Nabízíme k prodeji pozemek v Pasohlávkách, kde je možno umístit karavan, mobilheim nebo dřevostavbu na betonových patkách.
Parcelní číslo pozemku 5163/1, na LV 573, podíl 178/7756.

Pasohlávky jsou malebnou obcí na jihu Moravy, nacházející se v bezprostřední blízkosti Chráněné krajinné oblasti Pálava. Máte zde mnoho možností, jak využít svůj volný čas. Můžete si například vychutnat jízdu na kole a navázat na cyklostezky vedoucí kolem krásné vodní nádrže Nové Mlýny, projít se okolím vápencových skal Pálavských vrchů nebo si dopřát ochutnávku lahodného vína v tamních sklípcích. Přestože Pasohlávky nabízejí klidný venkovský život, zároveň mají skvělou dostupnost do Brna. Stačí vám pouze půl hodiny jízdy autem nebo pár minut delší cesta autobusem.

Swiss Life Select vám navíc nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a individuálního plánování hypotéky, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům a finančním možnostem. Díky našim exkluzivním podmínkám u finančních institucí a naší pečlivé znalosti trhu vám můžeme poskytnout nejlepší možné financování vaší nové nemovitosti.

Umístění Klidná část obce
Příjezdová komunikace Neupravená
Doprava Silnice, Autobus
Šířka 15 m
Délka 30 m
Celková plocha 534 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky