Prodej stavebního pozemku 1439 m2, Stará Voda

Plocha celková: 1439 m2 Číslo zakázky: 21953
Název: Prodej stavebního pozemku 1439 m2, Stará Voda
Celková cena: 1 990 000 Kč

včetně provize včetně realitního a právního servisu
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Stará Voda
Datum aktualizace: 27.05.2024
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1439 m²

Mohl by vás zaujmout pozemek o rozloze 1439 m², který nabízí ideální místo pro vaše budoucí projekty. Nachází se se na jižním okraji obce Stará Voda. Lokalita poskytuje perfektní místo pro bydlení a odpočinek. Elektřina je již připravena na pozemku, a co ještě víc, vodovod a dešťová kanalizace jsou v dosahu, což zajišťuje maximální pohodlí pro vaši budoucí stavbu.

Obec Stará Voda je umístěna v rovinatém terénu, jen pár kilometrů od měst Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov, a pouhých 22 km od Hradce Králové. Tato lokalita nabízí harmonické spojení venkovského klidu s dostatečnou blízkostí městských oblastí.

Okolí obce zdobí přírodní krásy, jako jsou Starovodský potok, Hladký rybník na severu a Kněžský a Starovodský rybník na jihu. Nedaleko pozemku najdete Dřevěnou zvoničku ze 16. století se zvonem sv. Václava. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětské hřiště v bezprostřední blízkosti.

Kromě toho je výhoda lokality této snadný přístup na dálnici D11, která je vzdálena necelých 5 km. To znamená, že tato lokalita spojuje klidný život na venkově s rychlým přístupem k hlavnímu dopravnímu trasám.

Náš odborný tým klientského servisu vám bude nápomocen při vyřizování všech potřebných formalit, včetně nabídek na financování. Přijďte si pozemek prohlédnout a představit si zde svou budoucnost.

Elektřina 230V, 380V
Šířka 20 m
Délka 65 m
Celková plocha 1439 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky