Prodej specifického typu nemovitosti 60 m2 Novoveská, Teplice

Užitná plocha: 60 m2 Číslo zakázky: 21821
Celková cena: 75 000 Kč (Za m2)

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Novoveská, Teplice
Datum aktualizace: 22.11.2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Umístění: Klidná část obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne
Rok výstavby: 2022

Představujeme Vám nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu.
Samotná výstavba začala v únoru 2022. Novoveská sestává ze dvou sedmipatrových domů A a B a jednoho šestipatrového domu C. Projekt nabízí k prodeji 197 bytových jednotek, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m² do 59,80m² ), dále byty s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m² do 72,60m² ) a tři unikátní byty 4+kk pro maximální pocit soukromí. Bytové domy budou postupně dokončovány. Jako první bude stavebně dokončen bytový dům C koncem roku 2023. Majitelé se tak budou moci do nového nastěhovat již na jaře 2024.
Vnitřní řešení bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Propojení obývací části s kuchyňskou nabízí větší variabilitu prostor a možnost uplatnit originální řešení. Výsledný otevřený prostor je působivý, vzdušný a jednotliví členové rodiny tak mohou být stále pohromadě.
Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. Dodavatelé interiérů jsou dlouhodobými, osvědčenými partnery developera a dodávané materiály jsou vysoké kvality. V interiéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Garofoli.
Součástí každého bytu je balkón, který přináší do interiéru dostatek denního světla. V podzemí domu je k dispozici jednopodlažní garáž pro pohodlné parkování a sklepní kóje. Samozřejmostí je dostatečný počet venkovních parkovacích stání v uzavřeném areálu.
Majestátní kopce v dáli dávají zapomenout ruchu lázeňského města pod Vámi a nabízí překrásné a působivé výhledy na Krušné hory, hrad Doubravku a Komáří vížku. I pro Vás se může Novoveská stát milovaným místem a domovem.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Stavba Budova
Převod do OV Ano
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ne
Výtah Ano
Půdní byt Ne
Počet podlaží celkem 7
Balkón Ano
Plocha balkónu 9 m²
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 4 m²
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední dálkové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V, 400V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Počet objektů 3
Počet domů 3
Počet bytů: 197
Počet volných bytů 144
Plocha zastavěná 650 m²
Plocha užitná 60 m²
Rok výstavby 2022
Rok kolaudace 2024
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky