Prodej rodinného domu 200 m2 5. května, Trhová Kamenice

Užitná plocha: 200 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 20359
Název: Prodej rodinného domu 200 m2 5. května, Trhová Kamenice
Celková cena: 3 990 000 Kč
Adresa: 5. května, Trhová Kamenice
Datum aktualizace: 21.02.2024
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Okraj obce

Pocit volnosti a obrovských možností, to je přesně to, co Vás napadne po vstupu na tento pozemek, který patří k prodávanému domu. Neuvěřitelná velikost 3.308m2 umožňuje chov hospodářských zvířat, pěstování opravdu hodně zeleniny nebo vytvoření svého vlastního multifunkčního hřiště, kde si zahrajete tenis, nohejbal, či basket.... Díky potoku, který přes pozemek protýká, je zde rybníček, který může být oázou relaxu, či odpočinku včetně koupání nebo pro vášnivého rybáře ideální možností chovu ryb.

Teď se pojďme podívat na dům. Ten má 2 vstupy, jeden je od příjezdu ze silnice, který je bezbariérový a druhý ze zahrady, kde musím vyběhnout pár schodů. Po vstupu ze zahrady jsem hned ve vstupní chodbě, kde jsou dveře buď na samostatné WC nebo do dalšího prostoru domu, kterým je chodba, kde je schodiště, vstup do pokoje, který je aktuálně využívaný jako pracovna s výhledem do zahrady. Dalšími dveřmi se dostaneme do koupelny s vanou. Naproti koupelně je vstup do opravdu prostorného sklepa pod celým domem. Pokračujeme dál a následující dveře vedou do velikého obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V tomto velikém pokoji Vás hned napadne představa o tom, jak sem pozvete celou rodinu a společně tu prožijete kouzelné Vánoce plné pohody u krbu a hlavně všichni spolu. Poslední pokoj v tomto patře, kam se dá vstoupit buď z kuchyně nebo z chodby je ideálním místem pro Vaší návštěvu. Nazvali jsme ho tak pokojem pro hosty.
Pojďme se podívat o patro výše a tak vstupujeme z chodby na schodiště, které je obložené dřevem a krásně tak ladí ke dřevěným dveřím a obložkám, které i s přiznanými trámy v podkrovních místnostech, budí dojem pohody a bezpečí domova. V horním patře se celkem nachází 3 pokoje a příprava na koupelnu s WC. Rozložení pokojů, jakým způsobem budete chtít pokoje využívat, necháme na Vašich představách. S plánováním Vám samozřejmě na místě pomůžeme a rádi se s Vámi o tom budeme bavit.

V domě se dá hned bydlet, ale taky si uvědomujeme, že každý má svůj vkus a představu o svém ideálním bydlení a tak jako pomoc jsme pro Vás nechali vypracovat nabídku od stavební firmy, kde se dozvíte aktuální ceny dodělávek a prací na domě ke konečnému výsledku. Určitě počítejte s tím, že na domě je určitě potřeba ještě dále pracovat a navázat na započatou rekonstrukci stávajících majitelů.

Co Vám ale závěrem můžu říci a doporučit, je to, že neváhejte a přijďte se na toto místo podívat osobně a přesvědčit se o tom, že to tu opravdu za to stojí! Třeba Vás to nadchne a ohromí stejně jako nás.

Na osobní prohlídce se na Vás bude těšit makléř Miloš Sedlák a Dušan Knapík.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Okraj obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Rodinný dům
Ochrana CHKO
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Podzemní podlaží 1
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Garáž Ne
Bazén Ano
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 114 m²
Plocha užitná 200 m²
Plocha podlahová 300 m²
Plocha pozemku 3308 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky