Prodej komerční nemovitosti 29000 m2, Sádek

Užitná plocha: 29000 m2 Číslo zakázky: 20268
Název: Prodej komerční nemovitosti 29000 m2, Sádek
Celková cena: 35 000 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Adresa: Sádek
Datum aktualizace: 17.12.2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Zástavba: Venkovská
Umístění: Klidná část obce
Stavba: Ostatní
Zařízeno: Ano

Nenechte si ujít tuto exkluzivní venkovskou rezidenci pro podnikání a bydlení. Původní vodní mlýn v Sádku u Poličky se rozkládá na 1640 m2 celkové užitné plochy a majitelé jej prodávají s pozemky o rozloze 29 tisíc m2. (Na přiložené mapce jsou vyznačeny zeleně). Nevšední usedlost vás chytne za srdce. Je dokonale opravená, upravená, udržovaná a čistá. Je uzpůsobená k modernímu bydlení a smysluplnému podnikání a má svého ducha. V komplexu propojených patrových budov s uzavřeným velkým dvorem najdete část hotelovou a část pro rodinné bydlení. Velká, téměř zámecká zahrada je udržovaná s citem a laskavostí.

Hotel je možné okamžitě převzít a provozovat. Po provedené několikaleté zásadní citlivé rekonstrukci hotelové části mlýna vzniklo pět různě velkých apartmánů (pro páry či pro celé rodiny). Najednou lze komfortně ubytovat až 25 lidí. Další desítky lidí lze ubytovat v dalších částech budovy a také v kempu u řeky. K restauraci vybavené rustikálním nábytkem náleží moderně zařízená kuchyně s možností přípravy jídel až pro 100 hostů. Hotelový komplex doplňuje sauna a velká společenská místnost s holandským nábytkem a kulečníkem. Pro hotelové služby je v přízemí veškeré potřebné zázemí (sklady, dílny, prádelna a sušárna prádla).

Ke kempování hosté využívají přilehlou louku u Bílého potoka.

Část mlýna si klienti pronajímají pro rodinné i firemní oslavy včetně velké kuchyně s posezením a barem. Sociální zázemí s umývárnami a wc v průjezdu je přístupné jak ze dvora, tak ze zahrady. Svatby se konají jak na nádvoří, tak v zahradách.

Rodinné bydlení vám přinese pohodlí po všech stránkách. Dva velké světlé byty (99 m2 a 81 m2) se samostatnými vchody z pavlače v 1. patře jsou v jižním křídle a majitelé jej užívají pro své bydlení. Je zde i kancelář (15 m2) a ateliér (50 m2) pro kreativní tvoření, který je z menšího bytu přístupný po točitých schodech do přízemí. Odtud se otevírá vstup do zahradního zákoutí s dostatkem soukromí. Ateliér má další možnosti využití.
Veškeré místnosti jsou vytápěny ústředním topením připojeným na plyn, možno vytápět i kotlem na dřevo. V části „rodinný dům“ je podlahové topení. Voda je napojena na obecní vodovod. Usedlost má vlastní ČOV a parkoviště.

Usedlost původně majitelé nabízeli i s moderní jízdárnou pro chov koní. Nyní oba prodeje od sebe oddělili a cenu přizpůsobili.

Komplex bývalého mlýna se nachází na hranici Čech a Moravy, v prostředí plném roubenek a přírodních i kulturních krás. Prolíná se jím nespočet turistických a cyklistických tras, spojujících třeba Žďárské vrchy s Orlickými horami. Polička je hned vedle a do dalších měst kultury, památek a sportu je jen několik desítek minut cesty autem (Litomyšl, Vysoké Mýto, Nové Město na Moravě a další).

Zavolejte si o prohlídku. Třeba vás inspiruje k dalším plánům ve vašem životě. K nemovitosti je možné přikoupit ještě moderní jízdárnu s koňmi. Můžete, ale nemusíte.

Těším se na vás a ráda vás provedu.Druh objektu Smíšená
Stav objektu Po rekonstrukci
Zástavba Venkovská
Umístění Klidná část obce
Stavba Ostatní
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní byt Ne
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Plocha parkování 250 m²
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Betonová, Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Počet lůžek 25
Počet bytů: 3
Počet kanceláří 1
Plocha zastavěná 1383 m²
Plocha užitná 29000 m²
Celková plocha 29000 m²
Rok rekonstrukce 2015
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Swiss Life Select Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního klienta a klienta.

Podobné nabídky